Zawartość dodana przez gajos120
- Długośc przewodów hamulcowych carisma
-
montaż IV gen Mitsubishi Carisma 1.6 firma ELPIGAZ
ok dzięki za odp, a powiedz mi jeszcze co myślisz o lovato do tego auta? bo w mojej okolicy polecają to
-
montaż IV gen Mitsubishi Carisma 1.6 firma ELPIGAZ
a nie masz problemów z palącą sę kontlolką check engine? czy w tych autach zakładają jakieś emulatory wtrysków?
-
montaż IV gen Mitsubishi Carisma 1.6 firma ELPIGAZ
a czy instalacja lovato będzie dobra do tego silnika? i czy to prawda, że trzeba zakładać lubryfikację do tego auta?
-
co to jest?
> Obudowa termostatu taka jak ta np > Może tylko o-ring się skończył dzięki za odpowiedź, kupie ten oring i zobaczymy
-
co to jest?
Witam Proszę podpowiedzcie mi co to jest bo nie wiem o co pytać w sklepie? Mam tam wyciek płynu? Czy jest pod tym uszczelka? czy kupić samą czy cały element? Pacjent to polo 6n2 1.4 AUA na cześći wybity jest numer 032 121
-
Co sprawdzić/wymienić przy wynianie sprzęgła?
Witam Poradźcie mi prosze, pada mi sprzęgło już w moim polo 6n2. Na dniach będę wymieniać kompletne sprzęgło ale nie chce sobie robić dwa razy roboty? co jeszcze sprawdzić ewentualnie kupić żeby przy okazji zrobić? jakieś uszczelnienia, simmeringi itp? może coś innego?
-
Golf V 1.4 FSI jaki to wtrysk?
> W tym wypadku nawet wiki się nie myli, tam musi być błąd. wiki kurcze tak mi się wydawało ale upewniliście mnie, dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
-
Golf V 1.4 FSI jaki to wtrysk?
> Bezpośredni. http://www.autocentrum.pl/dane-techniczn...90km-2003-2008/ ttuaj piszą inaczej?
-
Golf V 1.4 FSI jaki to wtrysk?
Witam nie mogę znaleźć informacji o tym jaki typ wtrysku ma to auto. jest to 1.4 FSI 90 km z 2004 roku czy wielopunktowy czy bezpośredni?
-
Michelin CrossClimate - kupowac? :D
sam zsatanwawiam się na zakupiem tych opon, weszły do sprzedaży bodajże 1 maja dopiero więc opinii nie ma sie co spodziewać dużo obecnie mam całoroczne kleber i ok, tak jak kolega wyżej napisał u nas to ani porządnej zimy ani lata wiec uważam to za rozsądne wyjście
-
Pompa wody czy jest do wymiany?
> Ale jak jest na wielorowkowym, to raczej niezależna od rozrządu. dokładnie, tutaj rozrząd nie ma nic wspólnego z pompą, ja bym zrobił tak że pokręciłbym tym sprawdził luzy, czy nie stawia oporu itp, a jeżeli chociaż na jedno pytanie odp brzmi "tak" to brać nową
-
Sprzedaż samochodu - problemy
podeślij mi na prv prosze co to dokładnie za golf i ile cenisz, bo ja szukam od pół roku jakiegoś auta klasy kompakt z Polski i nic... 99% to sprowadzane picowne i do dziś nic nie mogę kupić
-
CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?
znalazłem Panowie taki sam pas w pobliskim szrocie za całe 5 zł, też co prawda trochę się zacina ale o niebo lepiej od mojego starego (mój już całkiem przestał się zwijać), także nie kombinuje z tylnymi, dzięki za podpowiedzi:)
-
CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?
> Czytam, czytam i czytam i myślę - k...wa, czy on jest psychiczny czy jaja sobie robi? > Cały czas myślałem, że chodzi o pas przedni/tylny taki: to edytuje tytuł bo faktycznie może nie wyraźnie hehe kurcze to mnie nie pocieszyliście, muszę w takim razie poszukać gdzieś takiego samego jak mam bo anorektykiem nie jestem na pewno:)
-
CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?
Witam. Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o tylny bo taki bym znalazł Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś?
-
Akumulator Bosch czy Varta?
> witam musze wymienic akumulator zastanawiam sie miedzy Boschem, a Varta. Co wybrać? > Bosch S4 albo S5 > Varta Blue albo Silv Mój Bosch S4 padł pół roku po gwarancji więc teraz nie przepłacałbym za niego, wziałbym coś najtańszego
-
Seat Leon III FR 18. TSI 180 PS
> ... i wyskrobaleś 368 postów przez 10 lat... dużo czytałem:)
-
Seat Leon III FR 18. TSI 180 PS
> ale tu ruch > jak w ulu. > Można skasować też nad tym ubolewam, kiedy moim podstawowym autem był fiat uno, pisałem na autokąciku uno i widać było, że to tętniło życiem przesiadłem się na polo a na tym forum to nic się nie dzieje
- zakup E46
-
zakup E46
Witam Panowie Jestem pierwszy raz na Waszym forum ponieważ przymierzam się do zakupu E46 może moglibyście spojrzeć na ten egzemplarz ? http://allegro.pl/m-pakiet-2-0-w-idealnym-stanie-xenon-parktronik-i5199521475.html Może rzuci wam się coś w oczy? Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie takiej? Z góry dzięki za odpowiedzi
-
kalkulacje gaz/benzyna/diesel jak liczyć opłacalność?
ja skrupulatnie zapisuje wydatki na paliwo przeglady itp. Auto w gazie. Jeżdzę 60% trasa 40 miasto i na każde 100km w zimie przypada mi 0,8l benzyny, w lato mniej spalanie gazu ok 7-8 plus 0,8 benzyna dodatkowy koszt przeglądu na stacji diagnostycznej 60 zł, filterki gazu 8zł plus 5zł zł, co rok podpięcie pod kompa i sprawdzenie czy ok 30-50zł wszystko to sobie sumujesz i patrzysz czy się opłaca Wiadomo, że im wiecej km jeżdzisz czy im bardziej paliwożerny silnik tym opłacalność większa
-
LEON 1M1 spręzyny tył
> Witam > Pytanie głównie do zagazowanych ale nie tylko czy w zwiazku z dodatkową masą instalacji gazowej > głównie na tyle ktokolwiek wymieniał spręzyny na mocniejsze jesli tak to na jakie? W ETCE jest > kilka rodzajow sprężyn między innymi do aut z wyposażeniem na złe drogi czy ktoś wie co to > oznacza? > Pozdrawiam no bez przesady, ile taka butla waży, to tak jak byś jeździł z małą skrzynką narzędzi, po co kombinować
-
Seat Toledo II 1.8 20v
a ja bym się podpiął pod temat, czy silnik VW 1.8 z Tubro w wersji 150km, i 180 km to ten sam silnik tylko z turbo? współpracuje z gazem?
-
olej 5W50?
> Ale zawory klepią na zimnym z reguły, więc tutaj ten olej nie powinien nasilić Ci tego hałasu. Jak > chcesz wypróbować 5W50 to możesz kupić Gulfa Racing 5W50, jest tani, wysyłkowo zmieścisz się w > 120zł/5L. no na zimnym własnie troche słychać, ale tym to się nie przejmuje bo te same silniki słyszałem o wiele głośniej:) ale pytam w takim sensie czy po przerzuceniu się na ten 5W50 nie ma opcji zeby mu się pogorszyło? bo z tym ,że ewentualnie nie polepszy mu się to kij