Skocz do zawartości

Pytanie o rozrząd ( Siena )


Budrysek

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie wlasnie umowilem dzisiaj na wymiane rozrzadu. Czesci i robota u jednego goscia, zeby jak cos nie daj boze sie posypie to nie mogl zwalic na zle czesci smile.gif Ja u siebie jeszcze pompe wody bede wymienial, bo troche klekocze. Za rozrzad+ wymiane 450zł + ok 130zł za pompe wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapytam ile kosztuje wymiana rozrządu w Sienie 1,6 ( 1998 r )

> przebieg 175 000

> Co jeszcze zmienic przy okazji wymiany rozrządu ?

> Dziękuję z góry za wyczerpujące odpowiedzi

przy takim przebiegu polecam wymienić Pompę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy takim przebiegu polecam wymienić Pompę

Pytanie - czy komuś już padła pompa w 1,6 ? Znacie takie przypadki ? Bo jak na razie czytałem dużo o usterkach a nie słyszałem nigdy żeby ktoś wymieniał pompe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie - czy komuś już padła pompa w 1,6 ? Znacie takie przypadki ?

> Bo jak na razie czytałem dużo o usterkach a nie słyszałem nigdy

> żeby ktoś wymieniał pompe.

wlasnie jestem po wymianie rozrzadu w swojej sience smile.gif jednak mechanik mi nie wymienial pompy, bo po 1 nie byla zapocona, ani w jakikolwiek inny sposob naruszona, poza tym wq niego dostep wcale nie jest taki fajny jak sie wydaje i wymontowanie wiaze sie miedzy innymi z odpinaniem polosi i kolektora wydechowego, co by sie wiazalo z robocizna za pompe rzedu 200 zl a nie 80, a po trzecie dzwonil jeszcze po znajomych mechanikach z ciekawosci, to dowiedzial sie ze tylko jeden mial przypadek wymiany pompy wody w P/S/A 1,6 i bylo to dobre 2 lata temu hehe 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.