Skocz do zawartości

CO TO ZA CZĘŚĆ A DOKŁ NAZWA :D


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kieruje do was pytanie jak nazywa sie fachowo tą guma ta cześc która jest zaznaczona na fotce musze ją wymienic bo przepuszcza olej i pytanie kieruje do was pytanie głupie ale ja jestem na poziomie wymiany świec czy zmiany oleju zeby.GIF wiec moge nie wiedziec konkretnie chodzi mi o nazwe tej gumu prążkowanej osłaniającej .

http://img195.imageshack.us/img195/42/0710091542.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/8449/0710091546.jpg

2 fota obrazuje cześć z 2 strony a ta z prawej ta guma przecieka tylko prosze o nazwe zeby.GIF

aha i jeszcze pytanko dlaczgo silnik jest taki ze smaru jak na fotce 1 pod akumulatorem czyżby to na łączeniu karterów skrzyni z silnikiem ? Żadnych wycieków na podłodze w garażu nie mam tylko ta prawa strona taka jakaś cała ze smaru czego to może byc wina ?

pZdr wink.gif

aaa jeszcze 1 pytanko czy filtr paliwa wymienia sie tylko wkład czy musze zakupic cały ten filtr ta czarna kopułka filtra widoczny na fotce czy tylko wkład w tym sie zmienia taki jak w maluchu ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaa jeszcze 1 pytanko czy filtr paliwa wymienia sie tylko wkład czy

> musze zakupic cały ten filtr ta czarna kopułka filtra widoczny

> na fotce czy tylko wkład w tym sie zmienia taki jak w maluchu ?

> .

cały sie kupuje, ok 20 zł u mnie to kosztuje ale metalowy nie plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ten filtr jest akurat plastikowy pp 830 filtron co do tej gumy to

> bardziej sklepowa nazwa to jaka ? .

osłona gumowa maglownicy tak jak józek pisał... chociaż jak ja tak ostatnio facetowi w sklepie tak powiedziałem to wielkie oczy zrobił... dopiero jak mu powiedzaiłem że chodzi o gumowe osłony przekładni kierowniczej to zakapował hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie wink.gif

yeszcze pytanko dlaczgo silnik jest taki ze smaru jak na fotce 1 pod akumulatorem tam gdzie wajcha sprzęgła czyżby to na łączeniu karterów skrzyni z silnikiem ? Żadnych wycieków na podłodze w garażu nie mam tylko ta prawa strona taka jakaś cała ze smaru czego to może byc wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kieruje do was pytanie jak nazywa sie fachowo tą guma ta cześc

> która jest zaznaczona na fotce musze ją wymienic bo przepuszcza

> olej

Ty wiesz, że dziś na zbieżności mechanior mi powiedział że mam dokładnie tą samą gumę co Ty pękniętą biglaugh.gif

Siedziałem pół dnia w poniedziałek pod autem i nie zauważyłem icon_rolleyes.gif

Ale mam nadzieje że do wiosny da radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jesli ten smar wycieka to trzeba puzniej go gdzies dolac czy yak to

> jest ? czy smar sie napycha gdy tylko zaklada sie gume i smar

> jest w gumie a gdy peknie to wycieka tak ? .

Powinna chyba być gdzieś kalamidka pod smarownicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.