Skocz do zawartości

Zavody do vrchu Anna berg 2005 GSMP


rallyrulez

Rekomendowane odpowiedzi

imprezka bardzo fajna, szczególnie że pogoda dopisała, nie to co w szczyrku sick.gif

a jako ze bylem jako kierownik PO sterczałem na jednych i drugich zawodach już pare godzin przed startem... na ance jak jeszcze ciemno było to z miotłą latałem...

Ale nie ma co narzekać, GSMP super sprawa, IMO jedne z ciekawszych zawodów ok.gif

A Korasa i Barana szkoda jak zresztą każdego który nie dojechał oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem Gdzie nocowałeś?

W domu grinser006.gif

Jezdziłem dwa razy

> Oczywiście - Tros - Jeziorko w niedzielę

W pierwszy dzień byłem na końcu derca, a drugi dzien... ajaj nie pamiętam nazwy odcinka, to jakiś nowy niby był, troche asfaltowych łączników przez wioski, tam byłem

Trzy dni w sumie byłem, szutry tam pikne są, nie to co u nas, albo prosta droga, a jak zakręt to dziury takie że samochód sie schowa, nie ma gdzie pośmigać oslabiony.gif

Szkoda że autem nie byłem na polskim devil.gifdrive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sie dzialo trochu kilka fotexow m. in. Audina od Korasia po

> spodkaniu z przydroznym drzewem

> oraz wycinka drzew za pomoca puga 205

Ktoś ma więcej fotek TTtki ? A może jakiś filmik Audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 205 kasacja?

To jest cytat ze stronki Romana Barana www.romanbaran.pl

Quote:

Niestety, na wyjściu z prawego zakrętu przy popularnym zajeździe za szeroko wypuściłem samochód, tył złapał pobocze, postawiło mnie bokiem i wpadłem na wewnętrzną stronę zakrętu rozbijając betonową barierę. Oczywiście, żeby tego było, mało to skończyło się to na dachu. Samochód wbrew pierwszym oględzinom nie wygląda Źle. Popękały plastiki z przodu, pękła miska olejowa i obudowa skrzyni biegów przy sprzęgle - o dziwo dach jest cały ! Całość na szczęście nie wymaga dużego wkładu finansowego i myślę, że samochód będzie odbudowany w ciągu kilku najbliższych tygodni.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.