Skocz do zawartości

Dziwny problem z centralny w Yarisie


bb_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

mam ja właśnie taki dziwny problem z centralnym zamkiem w Toyocie Yaris. Otóż pilot działa w taki sposób, że po zamknięciu drzwi naciskam przycisk dwa razy, pierwszy raz, żeby zamknęły się drzwi od wewnątrz, drugi raz natomiast, żeby uzbroić alarm.

Od niedawna pojawia mi się taki problem, że po pierwszym naciśnięciu przycisku, włącza mi się syrena alarmu, po drugim naciśnięciu się uspokaja a alarm jest uzbrojony.

Dzwoniłem na serwis Toyoty i...kazali mi przyjechać na oględziny ale dopiero mogę się umawiać na koniec przyszłego tygodnia najwcześniej bo...dopiero wtedy będzie elektryk sciana.gif

co sądzicie o takich objawach?

może ktoś miał do czynienia z podobną sytuacją?

pzdr

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co sądzicie o takich objawach?

> może ktoś miał do czynienia z podobną sytuacją?

Pewnie jakaś złączka nie styka albo np. akumulatorki w syrenie rozładowały się. Alarmy to zło no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktory yaris ? Kolega majacy niespelna trzyletniego yarisa, juz pare

> razy jezdzil do ASO z problemami z centralnym zamkiem. Problem

> sie powtarzal niestety.

1.4 D-4D 2008 i nawet mnie nie strasz, że to coś poważniejszego może być icon_eek.gif już na samą myśl wycieczek do ASO mi się odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonki Yaris też ma czasem chimery z centralnym (2008 D4D). Poprostu nie chce się otwierać. Przy mnie jeszcze to się nie stało więc ciężko mi powiedzieć jak to wygląda w praktyce. Byliśmy z tym na serwisie, ale oczywiście nic nie wymyślili. Powiedzieli że jak nie otwiera to odczekać z minutkę i próbować 270751858-jezyk.gif jak na razie nie powtarza się tak często żeby robić z tego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żonki Yaris też ma czasem chimery z centralnym (2008 D4D). Poprostu

> nie chce się otwierać. Przy mnie jeszcze to się nie stało więc

> ciężko mi powiedzieć jak to wygląda w praktyce. Byliśmy z tym na

> serwisie, ale oczywiście nic nie wymyślili. Powiedzieli że jak

> nie otwiera to odczekać z minutkę i próbować jak na razie nie

> powtarza się tak często żeby robić z tego problem.

takie sytuacje też się zdarzają sick.gif jakaś porażka z tym zamkiem a najgorsze jest to, że to auto służbowe i za każdym uruchomieniem syreny alarmu (kilka razy dziennie) dzwoni do mnie firma ochroniarska monitorująca samochód sciana.gif ale widzę, że chyba bez interwencji elektryka się nie obejdzie no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.