Skocz do zawartości

takie małe story z budowy rajdówki


Badi_

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie pomyslałem aby kazdy z nas opisywał jesli ma swoje rajdófffki zlosnik.gif

więc zaczne moze Ja:

mianowicie aktualnie budujemy razem z Qubczykiem Peugeota 106 rallye do RD-3L

najpierw byl zakup samochodu z historią tzn za sterami Białego siedzieli:

Pan Jerszyna, Artur Orlikowski a budowany byl w firmach:

MediaPrint Motor Sport i Solution

a na poczatku wyglądał tak:

dscn4662.th.jpg

akedzierski.th.jpg

a ze RD-3L wymagało paru drobnych poprawek więc się zaczeło

klatka by Trela:

imgp0485.th.jpg

a potem zostało juz pomalowanie środka i zewnątrz:

dsc00022mg.th.jpg

dsc00023bw.th.jpg

dalsze foto bedę na bierząco wstawiał aż do ostateczne zbudowania rajdówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widze ze przebudowywujecie auto praktycznie od poczatku. Ale czy nie

> leiej bylo kupic seryjna S16 i ja szykowac zamiast jezdzonego

> juz Rally?

moze i fajnie ale:

4 komplety zawieszenia peugeot sport 2x szuter, 2x asfalt 4 komplety oipon typu slick, media i szuter, ok 7 lkartomnów częsci za cene seryjnego s16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nawrócisz się??...

> PS. Samochód przygotowany do lakierowania, na dniach wjeżdża do

> lakierni. Pozostaje składanie (na szczęście nie moja broszka ) i

> reszta pierdółek...

narazie kupilem stroj a nie auto. na auto przyjdzie pora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Badi, dawaj nowe fotki, bom cholernie ciekaw!!...

Dzisiaj zapomnij, ze ktokolwiek od Nas cokolwiek zrobi kreatywnego, bo wczoraj mieliśmy poprawiny imprezy w AKP i chyba jestem pierwszy, co sie obudził...:)

Ale widziałem fotki białego i wygląda konkretnie...wymaga jeszcze spolerowania, ale tak to kozak robota.. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zapomnij, ze ktokolwiek od Nas cokolwiek zrobi kreatywnego, bo wczoraj mieliśmy poprawiny imprezy w AKP i chyba jestem pierwszy, co sie obudził...:)

No ta, Mirek upoważnił co niektórych, a teraz chlejecie od kilku dni... rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

> Ale widziałem fotki białego i wygląda konkretnie...wymaga jeszcze spolerowania, ale tak to kozak robota..

No to fajnie, cieszy mnie to.. 893goodvibes.gif893goodvibes.gif893goodvibes.gif Sam jeszcze nie widziałem na żywca więc ciekaw jestem... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Badi, dawaj nowe fotki, bom cholernie ciekaw!!...

nie tak głośno, dziś to zapomnij ze cokolwiek zrobie

jutro jakieś fotki porobię i jutro samochód trafia juz do mechaniora.

Mam nadzieje ze wszystko wrzuciłeś do tych kartonuffffff zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś tam powoli powstaje:

Quote:

Już trochę czasu od sylwestra minęło, postanowiliśmy zajrzeć do garaży naszych klubowiczów i zapytać jakie plany mają na zbliżający się sezon w sportach motorowych.

Na pierwszy ogień poszedł Adam Kędzierski:"Jako że sezon się skończył, czas było przebudować auto zgodnie z wymogami RD-3L w której będziemy startować razem z Jakubem Nowakiem - Qubczykiem.

Na początek modyfikacji został poddany środek Peugeota, stara klatka pożegnała wnętrze ustępując miejsca nowej zbudowanej przez Pawła Trelę. Po odbiorze trzeba było polakierować samochód w środku, z pomocą przyszli znajomi z Radomia dokładniej z firmy ALGA.DE ( dzięki Piotruś ). Dzięki ich pracy samochód został pomalowany zarówno w środku jak i z zewnątrz. Trochę to trwało ale w końcu auto wróciło do Warszawy i teraz składane jest w jedną całość. Jeszcze trochę pracy przed nami aby złożyć to wszystko zgodnie z regulaminem RD-3L. Bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować osobom dzięki którym wszystko idzie zgodnie z planem czyli: Pitersolution za pomoc w zorganizowaniu miejsca i kogos kto podjął sie naprawy 106tki, Erwinowi za nieocenioną pomoc w transporcie i użyczeniu lawety, Kubusiowi, że chciało mu się rozbebeszyć auto przed malowaniem

Plany na sezon 2010: przymierzam się do startów w cyklu rajdów organizowanych przez AK Zamkowy oraz parę rajdów w Mistrzostwach Warmii i Mazur."

Źródło:


Na koniec fotki:

img0027v.th.jpg

img0028ct.th.jpg

img0025qd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.