Skocz do zawartości

Jaki akumulator do cc 1.2 8v


KrystianNh

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jaki?Pacjent to 1.2 8v centralny zamek,szyby elektryczne.Miałem centre standart 40ah i dziwne był chyba wadliwy i padł mi juz w tym miesiacu 2 raz w grudniu raz a akumulator ma zaledwie ok.6mies.Niechce juz centry standart zraziłem się. frown.gif Mysle kupic centre future 47ah tylko czy wejdzie i czy bedzie doładowany ,nie za duży ewentualnie co polecacie?W dieslu mam ta centre future jestem zadowolony. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, mam centre standard od ponad 3 lat i przeszła przez 700tke, później 900tke a teraz po kolejnym swapie na 1.2 nadal radzi sobie dzielnie biglaugh.gif Ma 44 czy 45 mAh i prąd rozruchu 400 A z tego co pamiętam ok.gif Jakby tego było mało praktycznie zaraz po kupnie rozładowałem go z własnej głupoty muzyką sick.gif Ale daje rady.Na pokładzie el. szyby, c.z. i nie słabe c.a. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co myślicie o boschu 42ah??

ZTCW to bosch jest ok chociaż nie byłem nigdy w jego posiadaniu więc niech wypowiedzą się użytkownicy wink.gif Jeżeli chodzi o pojemność to jednak proponowałbym coś w granicach 45 mAh ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCW to bosch jest ok chociaż nie byłem nigdy w jego posiadaniu więc

> niech wypowiedzą się użytkownicy Jeżeli chodzi o pojemność to

> jednak proponowałbym coś w granicach 45 mAh

Ja mam teraz centre future 53Ah jesli chodzi o to czy wejdzie to musisz brac taki aku ktory ma wymiary ok 21x19x19 cm jakos tak przy aku jest tam dokładnie w mm podane bo pozniej sa wieksze dł 24 i ten juz nie pasuje przerabiałem niedawno dojkładnie ten temat

47Ah spokojnie ci doładuje seryjny altek 65a nie masz co sie martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam teraz centre future 53Ah jesli chodzi o to czy wejdzie to

> musisz brac taki aku ktory ma wymiary ok 21x19x19 cm jakos tak

> przy aku jest tam dokładnie w mm podane bo pozniej sa wieksze dł

> 24 i ten juz nie pasuje przerabiałem niedawno dojkładnie ten

> temat

> 47Ah spokojnie ci doładuje seryjny altek 65a nie masz co sie martwic

Dopiero jak obecny powie 30.GIF będę rozmyślał nad kupnem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TU masz wymiary i zastosowanie akumulatorów Centra, a ja bym

> proponował sprawdzić czy na pewno jest to wina akumulatora

auto było u elektryka i po sprawdzał pobory pradu czy sa i nic a sprawdził akumulator i powiedział trup rozładowuje sie po paru godzinach nietrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZTCW to bosch jest ok chociaż nie byłem nigdy w jego posiadaniu więc

> niech wypowiedzą się użytkownicy Jeżeli chodzi o pojemność to

> jednak proponowałbym coś w granicach 45 mAh

ja od 3 lat jeżdżę z BOSCH S3 pojemnosc o ile dobrze pamietam 40 lub 42 i 420 prąd rozruchowy. Silnik 1.2 8v, altek 90A, szyby el, alarm, cz, coś tam plumka też z głośników auto niegarażowane i 80% tras jest do 10km czyli bardzo krótkie dystanse. Jak do tej pory 0 problemów chociaż tydzień temu jak byłem w Zawierciu to przy -20*C odpaliło za drugim razem. Teraz przy temp -5 -10*C pali na dotyk. Ogólnie aku polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja od 3 lat jeżdżę z BOSCH S3 pojemnosc o ile dobrze pamietam 40 lub 42 i 420 prąd rozruchowy. Silnik 1.2 8v...

Czyli wychodzi na to, że aku do 45 mAh wystarczy w zupełności ok.gif

> tydzień temu jak byłem w Zawierciu...

Byłeś w Zawierciu i znać nie dałeś nono.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a następnym razem jak nie dasz znać że jesteś u nas to będzie

hehe spoko ale tydzień temu tak pizgało że nawet nosa na dwór nie chciało się wystawiać - zamówcie fajną pogodę następnym razem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.