Skocz do zawartości

Jimny - lampka 4WD miga..:(


kolesio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwal dnia...

Po nocy rano chce odpalić napędy by wyjechać ze śniegu, a tu miga lampka 4WD i nie włącza się napęd na przód... Instrukcja mówi żeby pojechac do ASO i naprawić układ pneumatycznego sprzęgania piast przodu...

Czy jest jakiś sposób by zrobić to we własnym zakresie? Może coś "przymarzło"...?

Ma ktoś podobne doświadczenia? Z góry dzięki za wskazówki:)

PS. na noc zostawiłem samochód w śniegu tzn. przednie zawieszenie stało w śniegu... To na pewno był błąd :/

2 PS. Jak jadę np. do przodu na napędzie 2WD po ujeżdżonym śniegu to mam wrażenie że jakby przednia oś hamowała auto - tyłem rzuca a lewo i prawo. Mozliwe że mam po porstu przyblokowany hamulec z przodu?

3 PS grinser006.gif ASO w rozmowie telefonicznej sugeruje zapakować auto na lawetę i im przywieźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam ciepłego garażu:( Ale czy mogę np. jutro w słoneczny dzień zrobić po czarnym asfalcie np. kilkanaście km na 2WD, zagrzać autko ?

W każdym razie dzięki za wskazówki!

Jak kiedyś będziecie mieli problemy z jakimś Vestasem to czuję się zpbowiązany do rewanżu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.