Skocz do zawartości

A co powiecie na troche mniej karykatury???:) [U]


Viper2000hp

Rekomendowane odpowiedzi

Hipi wymiata w temacie karykatur, wiec pomyslalem, ze i ja pokaze co "potrafie" zlosnik.gif

Karykatur za nic nie ogarniam, wiec konkurencja dla Hipiego nie jestem zadna, ale pomyslalem, ze moze ktos chcialby cos w nico innym stylu.

Obrazki ponize zrobione sa olowkiem, cienkopisem plus do tego akwarela, ewentualnie pastela, a obraz na koncu olejami(to ostatnie to byl rozruch po nie ruszaniu pedzla ponad rok, wiec widac ak to wyszlo sciana.gif)

Format A3(30x40), bo najwygodnieszy, a olej 65x45, wszystko robione odpowiednimi materialami, bez ciecia kosztow zeby.GIF

Schemat podobny do dzialan Hipiego jeno ja nie dam rady tego zeskanowac-musza wystarczyc zdecia-technika w niektorych przypadkach uniemozliwia skany.... icon_rolleyes.gif

Co do ceny to zalezy od techniki i formatu, ale szkice w olowku to tak mniej wiecej kolo 40-50zl (ze wzgledu na format i dokladnosc-czasochlonne to jest wbrew pozorom icon_rolleyes.gif ale i tak dogadywali bysmy sie indywidualnie).

A tutaj pare przykladow "na szybko":

Aston Martin DB9

283393485-DB9.jpg

Ac Cobra 427

283393485-ACCobra427.jpg

Jaguar E-type

283393485-E-type.jpg

Cadillac Eldorado

283393485-eldorado1.jpg

Ferrari 250GTO

283393485-250GTO.jpg

No i ten nieszczesny olej-GT40 od GULF'a na 24Godziny La Manche

283393485-gt-40olej.jpg

Jesli uznacie za przesade oglaszanie sie w tym watku to niech mody posla temat w niebyt wink.gif

post-105508-1435250639116_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny jaguarek

Żonaka wybierala co mam narysowac, bo to jeden z nielicznych wozow, ktore obojgu nam sie podobaja-powiedziala,ze takiego moge jej kupic biglaugh.gif Szkoda,ze troche kasowo nie ta liga rotfl.gif I ze przednie kolo po nocy rysowalem i troszku krzywo wyszlo sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie poowaliło na ziemie to Ferrari jakbym zdjęcie oglądał

Dzieki 20.GIF (chociaz tylna felga ma tendencje do wygladania jak po krawezniku biglaugh.gif, ale pasteli juz tak latwo nie poprawie,zeby sladu nie bylo icon_rolleyes.gif) Teraz zabieram sie za Maseratti A6 tylko czasu nie mam sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ferrari super , ale ogolnie wszystkie te prace sa fajne - widac

> talent

Talent moze tam jakis jest tylko szkoda,ze czasu nie ma oslabiony.gif Te dzierganie troszke go pochlania, a jak mam wybierac miedzy tym hobby, a snem to niestety spac musze sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.