Skocz do zawartości

TTJ Śniezynka 2010 Piaseczno - I Runda Królewski Cup


dexter_900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam przyjemnośc zaprosić wszystkich chętnych do pojeżdżenia sobie w weekend, dokładniej w niedziele 28.02 na I runde cyklu o nazwie Królewski Cup..

Jes to cykl imprez w których mozna troche odrdzewieć pomiędzy startami, potrenowac pod okiem instruktorów i sprawdzic sie w sportowej rywalizaji, a po zawodach poupalac do woli testując np cisnienia, rózne tory jazdy idt.

Cykl w zamierzeniu będzie składał sie z 7 rund rozgrywanych na terenie Mazowsza.. Pierwsza runda rozegranei zostanie na terenie Targowiska w Piasecznie, miejsca dobrze znanego z KJSów rozgrywanych we wszystkich warszawskich automobilklubach, jednak w szybkiej i torowej konfiguraci jeszcze nie było na tym terenie.. nawierzchna jest idealnie równa, kostka brukowa i 300 metrowy łącznik szutrowy, idealnie równy, zadnych dziur nie będzie, bez strat dla auta, teren jest całkowicie odśniezony, co przy obecnych warunka preferuje raczej letnie opony a nawet slick`a...

Kolejne imprezy planujemy na terenie Toru Kartingowego w Radominu, Toru Szkoleniowego CSP w Legionowie oraz na lotnisku w Nowym Mieście, gdzie bedize czekał na zawodników 7 kilometrowy odcinek.. rotfl.gif

Wszelkie szczególowe informacje dostępne sa pod linkiem:

TTJ Śnieżynka 2010

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów poprzez strone internetową klubu, więcej informacji udzielam tez pod nuerem telefonu 503-438-463

Serdecznei zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JADE ! ! ! ! ! zlosnik.gif

Ale bez napinania się, jadę z pilotką, co by poprawić współpracę w aucie, do tego na dzień dzisiejszy dysponuję albo zimówkami, albo letniośmieciami zlosnik.gif Ale jak nic nie wyjdzie z oponami to pojadę na śmieciach co by chociaż kręcenie fajerą poćwiczyć grinser006.gif

A w ogóle to na dzień dzisiejszy auto się sra i raz jedzie, a raz nie confused.gif Ale dr n. med. sportowej Kuner coś podziała zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

A na Mazowsze to już na pewno będę miał letnie kapcie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zawsze pamiętam to u Witka RallyMazowsze rozgrywane było na szutrach... wiec letniak na niewiele sie zda.. chco oczywiście moge sie mylić, bo mzoe w tym roku będzie inaczej...

Ale zazwyczaj było to błotnisto bagienna impreza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ... hmm.gif rok temu chyba jednak tam szutru nie było zlosnik.gif

Pierwsze 3 próby to żerań, fakt, nie było to na slicka, ale na zimówke też nie. Był syf i błotko, ale ogólnie to asfalowe próby przeca ... dalej było CSP ... syfek na płycie i czysty tor. Asfaltówka jak nic. Dalej Józefów to już w ogóle na slicka. Więc chyba jednak to nie była szutrowa impreza 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No no, my też

> Cały sezon w Centrum planujesz ?

nie planujemy z góry całego sezonu, tylko jak coś fajnego się trafi to jedziemy. dzielimy sezon na starty w OKR olsztyńskim, na pojeżdzawki na torze w nowym mieście lubawskim, i w gładczynie, i na wszystko to co jest w stolicy niezależnie od klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> dzielimy sezon na starty w OKR olsztyńskim, na

> pojeżdzawki na torze w nowym mieście lubawskim, i w gładczynie,

> i na wszystko to co jest w stolicy niezależnie od klubu

Jeździłeś po autodromie w Nowym Mieście?

Teraz (28.02) też jest sprint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzielimy sezon na starty w OKR olsztyńskim, na

> Jeździłeś po autodromie w Nowym Mieście?

nie, w tym sezonie mielismy tam pojechac pierwszy raz

> Teraz (28.02) też jest sprint.

po calvari posypalo sie sprzeglo, wiec najpierw trzeba zreanimowac sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, w tym sezonie mielismy tam pojechac pierwszy raz

> po calvari posypalo sie sprzeglo, wiec najpierw trzeba zreanimowac

> sprzęt

Szkoda.

Ale nic straconego u nas ostatnio co 2 tygodnie coś robią. ok.gif

P.S.

Czym jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maciek, orientujesz sie, czy bedze cos fajnego w Marcu z

> Krolewskiego? Moze sie wyrobie i polece cos dla sportu, na

> seryjnym zawiasie

Będziemy robic impreze bodajrze 11 kwietnia na torze kartingowym w Radomiu, zasady te same co tutaj, z tym ze napewno będzie wiecej czasu na jazde, bo dłużej będzie jasno, po drugie zrobimy tam kilka konfiguracji, bo tor na to pozwala..

Także zapraszam w kwietniu, w marcu nic nie planujemy, choc w każdej chwili jeśli nadarzy sie okazja na fajną pojeżdżawkę to będziemy informować.. jest kilka pomysłów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już po smile.gif

Imprezka jak najbardziej miła sympatyczna - ogolnie jak zawsze

Mimo braku jazdy rajdówką od 11 listopada 2009 to nawet nie zapomniałem jak się jeździ. 3 w klasie II to i tak sukces smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, dobrze szedłeś, po takiej przerwie i w sumie innym autem to i tak sukces...

Choc powiem szczerze, ze teraz to cc jest w 100 razy gorszym stanie, niz byłeś jego właścicielem...potzeba duzo pracy nad nim.. mam nadziejej ze Ślimak go ogarnie i będzie śmigał jak kiedyś..:)

Ale imrpezka wyszła fajnie, zdjęcia z imrpezy wrzucimy na strone, jak tylko je dostaniemy od fotografów (wiem o 3), wiec podlinkuje jak cos będzie...

Nio i niesamowicie miło, ze dostałem wyróznienie od klubu, twierdzą ze za zasługi, choc poprostu robiłem swoje przy przygotowaniu tej pojeżdżawki..ciesze sie ze są pozytywne reakcje po niej..następna 11 kwietnia na torze w Radomiu, tam napewno po zawodach będzie takie upalanie, jak było przed tymi.. tutaj nie puściliśmy ze względu na szutrowy łącznik, który mimo zapewnień włascicieli terenu zrobił sie dziurawy..

Także juz serdecznie zapraszam na impreze 11 kwietnia.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się imprezka bardzo podobała smile.gif Zarówno jej formuła (trening i porównywanie czasów) jak i sama próba smile.gif Fajna, szybka smile.gif Wykręciliśmy 3 prawie identyczne czasy (różnica między skrajnymi to tylko 0.12s), niestety w sumie dla nas fajny wynik przekreślił 1 przejazd ... w treningu pojechałem tylko 3 kółka, potem zanim zmieniłem kapcie się trening skończył. I na 1 przejeździe przed wjazdem na szuter z dupy nie potrzebnie zapiąłem trójkę i nie wyrobiłem się i 2 słupki poszły. Szkoda. Ale z następnych trzech byłem zadowolony smile.gif Zwłaszcza, że jechałem na strasznych śmieciach z przodu, a z tyłu na zimie.

Chętnie bym pojechał ten Radom, jednak pokrywa on zdaje się z KJSem ak-centrum. Ale na pewno przyjadę na następne TTJoty ! smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktos jechal w zeszlym roku Mazowieckie Szutry wlasnie z AK Centrum?

> Wyda bez plyty pojechac na terenowym zawiasie?

może i wyda, ale pojedziesz z dusza na ramieniu. my w zeszłym roku na serockich szutrach oberwaliśmy mocowanie tylnego amora aż sprężyna wysunęła się, i poszliśmy dziobem z sosnę i ro rowu zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może i wyda, ale pojedziesz z dusza na ramieniu. my w zeszłym roku na

> serockich szutrach oberwaliśmy mocowanie tylnego amora aż

> sprężyna wysunęła się, i poszliśmy dziobem z sosnę i ro rowu

Kurde i tak zle, i tak niedobrze. W Radomiu z drugiej strony bede ocieral lusterkami o asfalt na terenowym zawiasie icon_rolleyes.gif ale to juz chyba lepszy wybor..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, wiesz juz cos moze na temat tego Radomia?

Mam glownie trzy pytania, bo moze namowilbym tez ze 2 znajomych:

- czy tam bedzie jazda tylko po asfalcie, czy da rade pojechac czyms typu ALFA GTV, bez ryzyka urwania czegos pod spodem,

- czy dopuszczone beda auta z LPG (czy trzeba wyciagac butle),

- czy trzeba miec pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maciek, wiesz juz cos moze na temat tego Radomia?

> Mam glownie trzy pytania, bo moze namowilbym tez ze 2 znajomych:

> - czy tam bedzie jazda tylko po asfalcie, czy da rade pojechac czyms

> typu ALFA GTV, bez ryzyka urwania czegos pod spodem,

> - czy dopuszczone beda auta z LPG (czy trzeba wyciagac butle),

> - czy trzeba miec pilota?

- z tego co wiem da rade pojechać Alfą

- nie trzeba mieć pilota

- odnosnie gazu to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - z tego co wiem da rade pojechać Alfą

> - nie trzeba mieć pilota

> - odnosnie gazu to nie wiem

Juz kumpla namowilem na start Afla, tylko musze go jeszcze namowic, zeby pojechal na tor, a nie do szkoly biglaugh.gif nie powinno to stanowic wiekszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Kartingowy w Radomiu to tylko równiutki asfalt, jak nie będzie ciąć ostro tarek to nic nie popsuje...

Co do formuły, to pilot nie jest wymagany, tak jak Badi pisał...

A co do gazu to tak, auto musi spełniać regulamin KJSów, wiec my opierając sie na regulaminie z KJS takiego samochodu nie mozemy dopuścić do startu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto musi spełniać regulamin KJSów,

Powiedz mi proszę czy zgodnie z tegorocznymi przepisami

mógłbym wystartować kabrioletem - oczywiście przejazdy

z zamkniętym dachem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto musi spełniać regulamin KJSów,

> Powiedz mi proszę czy zgodnie z tegorocznymi przepisami

> mógłbym wystartować kabrioletem - oczywiście przejazdy

> z zamkniętym dachem

oczywiście mozesz, pod bezwzglednym warunkiem zamkniętego dachu i wkaskach.

Wiec jak masz ochotę zapraszamy razem z Mackiem na Krolewski Cup, w razie co sluzę pomocą i jak będziesz chciał na prawy fotel w 106tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tor Kartingowy w Radomiu to tylko równiutki asfalt, jak nie będzie

> ciąć ostro tarek to nic nie popsuje...

Czyli Alfa da rade bez wiekszych strat w ludziach i sprzecie..

> Co do formuły, to pilot nie jest wymagany

Mniej kg smile.gif

> A co do gazu to tak, auto musi spełniać regulamin KJSów, wiec my

> opierając sie na regulaminie z KJS takiego samochodu nie mozemy

> dopuścić do startu..

Mi to juz rybka, bo wyleczylem sie z LPG w rajdowko-treningowce, ale pytam w imieniu kumpla, ktory ma LPG w cc, a chetnie uczeszcza na wszelkiego rodzaju pojezdzawki, tyle ze "targanie butli" stanowi dla niego problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co do gazu to tak, auto musi spełniać regulamin KJSów, wiec my

> opierając sie na regulaminie z KJS takiego samochodu nie mozemy

> dopuścić do startu..

a czy nie wystarczy wymontowac zaworu z butki i odpiac weza z reduktora bo mi sie taka interpretacja zaslyszala gdzies ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy nie wystarczy wymontowac zaworu z butki i odpiac weza z

> reduktora bo mi sie taka interpretacja zaslyszala gdzies ??

dobrze słuszałeś...

ale niektórzy idą pod górkę zamiast od razu pomysleć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.