Skocz do zawartości

Odkleja mi się boczna listwa :(


William

Rekomendowane odpowiedzi

> Przykleiłem klejem kropelką i się trzyma;)

ewntualnie mozna przykleic tasma dwustronna. w OBI kupilem taka do stosowania na zewnatrz. wg producenta wytrzymuje obciazenie do 50kg, wiec taka listwa raz przyklejona powinna trzymac na amen smile.gif przyklejalem taka owiewke boczna do szyby i moge potwierdzic ze jak juz sie przyklei to zeby odkleic naprawde trzeba sie napocic wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio tez zaczęły odłazic te listwy z boku drzwi i zrobiłem tak:

kupiłem w sklepie budowlanym rolke taśmy dwustronnej ale nie zwykłej tylko takiej piankowej nastepnie oderwałem na troszku dłuższym kawałku ta listwe, nastepnie listw i drzwi dokładnie oczyściłem z starej tasmy, odtłuściłem wszystko ładnie, nakleiłem nowe paski tasmy na te listwy ochronne i włala. Nic nie odpad, nie odstaje. Robiłem tak u siebie i u kumpla i nie ma żadnych negatywnych oznak żeby coś gdzieś nie trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niektórzy to maja szczęście , ja te listwy chce wywalić i mam problem

> oprócz taśmy trzyma je jeszcze jakiś klej który odłazi razem z

> lakierem

Jak bym oderwał te listwy to bym zawsze rysował sobie drzwi w garażu smile.gif. Do tego te w zderzaku to już na prawdę madry wynalazek bo raz ze się ładnie kontrastują ze srebrnym lakierem a dwa ze juz dwa razy mnie uratowały od lakierowania zderzaka po dotknieciu ściany i słupka przy parkowaniu. Chrzestny w toyocie już musiał lakierować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niektórzy to maja szczęście , ja te listwy chce wywalić i mam problem

> oprócz taśmy trzyma je jeszcze jakiś klej który odłazi razem z

> lakierem

Te listwy orginalnie klejone są właśnie taśmą dwustronną a kleju zadnego to tam niema. Więc już ktoś musiał się tam bawić i przykleic je czyms sprytnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te listwy orginalnie klejone są właśnie taśmą dwustronną a kleju

> zadnego to tam niema. Więc już ktoś musiał się tam bawić i

> przykleic je czyms sprytnym.

nikt się nie mógł bawić, bo autko mam od nowości.

Klej naniesiony jest punktowo, po trzy duże punkty na długich listwach i po jednym na przednich błotnikach.

Próbowałem zerwac listwy metodą lakierników tzn żyłką i się nadziałem. W miejscach gdzie były przylepione tym klejem zlazł lakier i niestety będę musiał odwiedzic lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.