Skocz do zawartości

reflektory Astra F przed liftem


wojto79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, czy reflektor w F-ce ma jakies mocowanie u dolu?

znajomy odebral od mechanika po stluczce i lampy trzymaja sie tylko na dwoch gornych zaczepach, na oko wyglada to nie bardzo, a nie pamietam juz jak powinno byc, moze ktos ma fotke polaczenia lampa zderzak? I czy grill przed liftem ma dolne zaczepy ( wchodzace w zderzak) tak jak ten poliftingowy?

Dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Mam pytanie, czy reflektor w F-ce ma jakies mocowanie u dolu?

> znajomy odebral od mechanika po stluczce i lampy trzymaja sie tylko

> na dwoch gornych zaczepach, na oko wyglada to nie bardzo, a nie

> pamietam juz jak powinno byc,

W poliftowej reflektor ma mocowanie na dole, od strony kierunkowskazu. W starszych to nie wiem, ale nie widać tam jakiegoś ułamanego zaczepu? Jeśli by był, to powinien być chyba widoczny.

link z Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawiązuje do kolegi wyżej, z tego co pamiętam to różnią się tylko

> kształem (skosem) przy grilu,

> sam mam archaiczny przedliftowy model

ooojjj, sorki, źle odczytałem Twoją wypowiedź ok.gif

faktycznie, doprecyzowałeś post asteromaniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W archaicznych astrach przed liftem również jest mocowanie dolne,

> poniżej kierunkowskazu

> Kolego TU masz zdjecie jak wyglada lampa od tylu:

> http://moto.allegro.pl/item925236091_opel_astra_f_1994_2002_prawy_reflektor_lampa.html

Przecież wstawiłem linka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi:)

Na zdjeciach widac szczeline na dole reflektora (jakby zaczep) i taki maja lampy, tylko w co on wchodzi, bo w astrze o ktorej pisze nie mam zadnego miejsca, o ktore to zaczepic, a jakos wydaje mi sie ze powinno cos byc np w zderzaku?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to?

5187x.th.jpg

Jeśli tak to na 95% jest to tylko taka podpórka dystansowa, na której reflektor opiera się, chyba na zderzaku wink.gif

Poszedł bym sprawdzić do auta, żeby się upewnić, ale nogę mam w gipsie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to chodzi i dosc prawdopodobne ze to dystans, bo jak demontowalem kiedys w zderzak w swojej, to nie przypominam sobie zebym z czyms sie "gimnastykowal" przy lampie, a co do nogi to wspolczuje!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczyłem dzwona ponad 2 lata temu to zmieniałem, lampy, grila i chłodnicę i jestem już pewny, że to się tylko "kładzie" na zderzaku zlosnik.gif

Co do nogi - przynajmniej, jak niektórzy może zauważyli wzrosło moje udzielanie się na kąciku Astry grinser006.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.