Skocz do zawartości

[1.4] poproszę o krótką instrukcję jak wyjąć BAK


LeoLepsi

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie kłopoty z paliwem, które mam, z ciśnieniem paliwa, wynikają z syfu w baku. Muszę zatem wypłukać zbiornik. Podpowie ktoś jak wyjąć bak, żeby się za mocno nie namęczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie kłopoty z paliwem, które mam, z ciśnieniem paliwa, wynikają z syfu w baku. Muszę zatem

> wypłukać zbiornik. Podpowie ktoś jak wyjąć bak, żeby się za mocno nie namęczyć?

na Kanał go ( w sensie uniaka ) i od spodu bak jest przykręcony 3 śrubami do budy, zaznaczyłem ci na obrazku gdzie szukać śrub

283576260-934208347.jpg

.

wcześniej jednak zanim baz zaczniesz wykręcać odepnij zasilanie pompy i wskaźniki poziomu paliwa,

po odkręceniu baku musisz jeszcze odczepić wąż do wlewania paliwka oraz mniejszy wężyk do odpowietrzania baku

post-74313-14352507204576_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na Kanał go ( w sensie uniaka ) i od spodu bak jest przykręcony 3 śrubami do budy, zaznaczyłem ci

> na obrazku gdzie szukać śrub

> .

> wcześniej jednak zanim baz zaczniesz wykręcać odepnij zasilanie pompy i wskaźniki poziomu paliwa,

> po odkręceniu baku musisz jeszcze odczepić wąż do wlewania paliwka oraz mniejszy wężyk do

> odpowietrzania baku

dziękować, zatem nic wielkiego.

Muszę tylko szwagra do tego namówić, bo nie chcę, żeby mi bak spadł na głowę 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziękować, zatem nic wielkiego.

> Muszę tylko szwagra do tego namówić, bo nie chcę, żeby mi bak spadł na głowę

ja sie meczylem ze 3 godziny zanim udalo mi sie go zdjac...sruby trudno dostepne,obkrecaly sie ...a potem zdejmij bez uszczerbku te weze sick.gif powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja sie meczylem ze 3 godziny zanim udalo mi sie go zdjac...sruby trudno dostepne,obkrecaly sie ...a

> potem zdejmij bez uszczerbku te weze powodzenia

tak, wiem, na szczęście węże mam zapasowe.

Śruby swoją drogą, też boję się ,że będą zardzewiałe i trzeba będzie je potraktować czymś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, wiem, na szczęście węże mam zapasowe.

> Śruby swoją drogą, też boję się ,że będą zardzewiałe i trzeba będzie je potraktować czymś...

Trzeba jeszcze zdjąć linkę ręcznego znaczy poluzować, bo na zbiorniku jest taka jakby prowadnica. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba jeszcze zdjąć linkę ręcznego znaczy poluzować, bo na zbiorniku jest taka jakby prowadnica.

o, to przy okazji też sobie ręczny zrobię smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba jeszcze zdjąć linkę ręcznego znaczy poluzować, bo na zbiorniku jest taka jakby prowadnica.

nie jestem pewien ,ale czy zbiornik od 1.4 nie jest taki sam i ma jeszcze trzy wężyki tak jak jest w zbiornikach z silnikami 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.