Skocz do zawartości

lancia lybra


piohol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będąc w serwisie ze swoim kropkiem miałem okazję obejrzeć lancię lybrę. Samochodzik piękny nowiuteńki. Zastanawiam się dlaczego nie oferują go na stronie internetowej lancii. Może ktoś z Was poda linka do strony z danymi tego samochodu. Jaka może być cena tego wozidełka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj będąc w serwisie ze swoim kropkiem miałem okazję obejrzeć lancię lybrę. Samochodzik piękny

> nowiuteńki. Zastanawiam się dlaczego nie oferują go na stronie internetowej lancii. Może ktoś

> z Was poda linka do strony z danymi tego samochodu. Jaka może być cena tego wozidełka?

Nie oferują bo produkcja Lybry została zakończona, zastąpiła ją nowa Delta.

Ogrom danych jest choćby na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Lancia_Lybra

Ceny, no cóż rozbieżne jak i stan techniczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj będąc w serwisie ze swoim kropkiem miałem okazję obejrzeć lancię lybrę. Samochodzik piękny

> nowiuteńki. Zastanawiam się dlaczego nie oferują go na stronie internetowej lancii. Może ktoś

> z Was poda linka do strony z danymi tego samochodu. Jaka może być cena tego wozidełka?

jak to piękny nowiuteńki. hmm.gif

jeszcze jakas nówka niesprzedana stoi do tej pory w salonie, dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka sztuka, z silniczkiem diesla, na tylnym słupku reklama napis lybra. Myślałem, że to egzemplarz reklamowo-testowy samochodu który diler ma w swojej ofercie. Samochód poznańskiego Pol-caru (poddkładki pod tablicami rejestracyjnymi. Naprawdę piękny egzemplarz. Na stronie lanci w ofercie tylko Ypsylon, Mussa, Delta i żaden nie przypomina kształtem samochodu który widziałem. Zaparkowany został obok Alfy Mito, która wyglądała przy nim jak niedorobiony pasztet (wybaczcie to porównanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nówka sztuka, z silniczkiem diesla, na tylnym słupku reklama napis lybra. Myślałem, że to

> egzemplarz reklamowo-testowy samochodu który diler ma w swojej ofercie. Samochód poznańskiego

> Pol-caru (poddkładki pod tablicami rejestracyjnymi. Naprawdę piękny egzemplarz. Na stronie

> lanci w ofercie tylko Ypsylon, Mussa, Delta i żaden nie przypomina kształtem samochodu który

> widziałem. Zaparkowany został obok Alfy Mito, która wyglądała przy nim jak niedorobiony

> pasztet (wybaczcie to porównanie).

nie moge uwierzyc. przecież lybre skonczyli produkowac w 2005r. to chyba nierealne zeby od 5 lat stała w salonie. juz dawno by ja diler pogonil za jakies grosze byle sie tylko pozbyc. pamietasz ile kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie moge uwierzyc. przecież lybre skonczyli produkowac w 2005r. to chyba nierealne zeby od 5 lat

> stała w salonie. juz dawno by ja diler pogonil za jakies grosze byle sie tylko pozbyc.

> pamietasz ile kosztowała?

A moze jelsi nia ktos z salonu? Prezes, kierownik etc.? I jezdzi oklejona jako reklama modleu czy salonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj będąc w serwisie ze swoim kropkiem miałem okazję obejrzeć lancię lybrę. Samochodzik piękny

> nowiuteńki. Zastanawiam się dlaczego nie oferują go na stronie internetowej lancii. Może ktoś

> z Was poda linka do strony z danymi tego samochodu. Jaka może być cena tego wozidełka?

używanego? interesujące egzemplarze od 20.000zł w górę. Polecam od rocznika 2002, bo wtedy jest 6(10) poduch, ESP z ASR, i inne pierdoły.

No i silnik od 2002 2.4JTD to 150KM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.