Skocz do zawartości

Leje się paliwo/hamulce big problem


novo

Rekomendowane odpowiedzi

Haj.

Mam mały problem z korkiem wlewu paliwka. Otóż przy szybciej pokonywanych lub ostrzejszych zakretach paliwo z baku wylewa sie przez korek wlewu. Miał ktos z czymś takim do czenienia? czy tylko wymiana korka pomoże?

Sprawa druga.

Co zrobic jak nie można odkręcic odpowietrzników przy hamulcach? Psikanie specyfikami róznymi ito nie pomogło. Boję sie kręcic na sile by nie ukręcic ich. Jeżeli nie da rady ich wykręcic to co zrobic? Da się to jakoś zreanimowac w sytuacji jak się jednak ukręcą? Trzeba już wymieniac całe zaciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Haj.

> Mam mały problem z korkiem wlewu paliwka. Otóż przy szybciej pokonywanych lub ostrzejszych

> zakretach paliwo z baku wylewa sie przez korek wlewu. Miał ktos z czymś takim do czenienia?

> czy tylko wymiana korka pomoże?

> Sprawa druga.

> Co zrobic jak nie można odkręcic odpowietrzników przy hamulcach? Psikanie specyfikami róznymi ito

> nie pomogło. Boję sie kręcic na sile by nie ukręcic ich. Jeżeli nie da rady ich wykręcic to co

> zrobic? Da się to jakoś zreanimowac w sytuacji jak się jednak ukręcą? Trzeba już wymieniac

> całe zaciski?

polej niech postoi pare godzin i kręć jakimś kluczem nasadowym .... jak się ukręci to wiertarka i heja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Haj.

> Mam mały problem z korkiem wlewu paliwka. Otóż przy szybciej pokonywanych lub ostrzejszych

> zakretach paliwo z baku wylewa sie przez korek wlewu. Miał ktos z czymś takim do czenienia?

> czy tylko wymiana korka pomoże?

> Sprawa druga.

> Co zrobic jak nie można odkręcic odpowietrzników przy hamulcach? Psikanie specyfikami róznymi ito

> nie pomogło. Boję sie kręcic na sile by nie ukręcic ich. Jeżeli nie da rady ich wykręcic to co

> zrobic? Da się to jakoś zreanimowac w sytuacji jak się jednak ukręcą? Trzeba już wymieniac

> całe zaciski?

ad.2 z tyłu jak się ukręcą to żaden problem bo cylinderki kosztują grosze, z przodu jak się ukręca wypadałoby nawiercić i nagwintować pod odpowietrznik - jak tak robiłem i smiga już 2 lata ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ad.2 z tyłu jak się ukręcą to żaden problem bo cylinderki kosztują grosze, z przodu jak się ukręca

> wypadałoby nawiercić i nagwintować pod odpowietrznik - jak tak robiłem i smiga już 2 lata

A jak wyglada sytuacja z tymi przwodami miedzianymi? One są gdzieś łączone czy lecą w całości pod autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak wyglada sytuacja z tymi przwodami miedzianymi? One są gdzieś łączone czy lecą w całości pod

> autem?

Masz laczenie za lewakiem, potem przy wahaczu przewod elastyczny i przy bebnie kawalek miedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.