Skocz do zawartości

Obudowa rozrzadu 1.1 FIRE


lukaszek1207

Rekomendowane odpowiedzi

> Wymieniał ktoś na nieoryginalna np z allegro?? Niestety u mnie oba mocowania od strony wydechu

> popękały i nic już nie da się z nimi zrobić. Interesuje mnie czy zamienniki pasują i nie

> trzeba nic kombinować.

A są nieoryginalne obudowy? Mi też popękały zaczepy, a raczej z tego co widzę to zmiękły przez olej silnikowy, bo lekko rosiła mi uszczelka PPZ. Narazie jeżdzę bez, ale mam taki plan jak zabiore się za "serwis" że porobię dziurki w obudowie i poprzyczepiam od nich druciki do śrub pozostałych po popękanych zaczepach obudowy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są nieoryginalne obudowy? Mi też popękały zaczepy, a raczej z tego co widzę to zmiękły przez olej

> silnikowy, bo lekko rosiła mi uszczelka PPZ. Narazie jeżdzę bez, ale mam taki plan jak zabiore

> się za "serwis" że porobię dziurki w obudowie i poprzyczepiam od nich druciki do śrub

> pozostałych po popękanych zaczepach obudowy

Obudowa w sklepie Fiata kosztuje 16zł (dwuczęściowa) - warto się bawić w lepienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A są nieoryginalne obudowy? Mi też popękały zaczepy, a raczej z tego co widzę to zmiękły przez olej

> silnikowy, bo lekko rosiła mi uszczelka PPZ. Narazie jeżdzę bez, ale mam taki plan jak zabiore

> się za "serwis" że porobię dziurki w obudowie i poprzyczepiam od nich druciki do śrub

> pozostałych po popękanych zaczepach obudowy

Oczywiście ze sa --> Obudowa

Oryginalna raczej nie kosztuje 16zl za komplet, bo z tego co sie orientowałem to sama góra do wersji wtryskowej w kolorze czarnym kosztuje 33zl. Ja poszukuje niebieskiej, takiej jak na aukcji, z tym ze interesuje mnie czy to nie jest jakaś "rzeźba", która za jakiś czas się rozleci.Wg. pierwszych uzyskanym przezemnie wieści w oryginale niebieską zastąpiono kolorem czarnym i mogę pomarzyć o takowej nówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście ze sa --

> Oryginalna raczej nie kosztuje 16zl za komplet, bo z tego co sie orientowałem to sama góra do

> wersji wtryskowej w kolorze czarnym kosztuje 33zl. Ja poszukuje niebieskiej, takiej jak na

> aukcji, z tym ze interesuje mnie czy to nie jest jakaś "rzeźba", która za jakiś czas się

> rozleci.Wg. pierwszych uzyskanym przezemnie wieści w oryginale niebieską zastąpiono kolorem

> czarnym i mogę pomarzyć o takowej nówce.

Na 99% taka jak na aukcji (czym się różni wtryskowa od bezwtryskowej?) i 16zł mnie w AutoSAM'ie kosztowała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% taka jak na aukcji (czym się różni wtryskowa od bezwtryskowej?) i 16zł mnie w AutoSAM'ie

> kosztowała

Ogólnie to do wersji 98 jest inna i później tez inna. Różnią się miejscami mocowań co widać na fotkach z aukcji.

Czyli wychodzi ze kupiłeś zamiennik i nie odpadło "to" jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie to do wersji 98 jest inna i później tez inna. Różnią się miejscami mocowań co widać na

> fotkach z aukcji.

> Czyli wychodzi ze kupiłeś zamiennik i nie odpadło "to" jeszcze ?

Jeszcze nie odpadło, przed chwilą zaglądałem do '99 na wtrysku i już wiem, że obudowa jest całkiem inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.