Skocz do zawartości

Nie trzyma stacji, a MP3 sie tna...


Viper2000hp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem,ze darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada, ale mam juz letko dosyc zabawy z tym radiem... irked.gif

Mialem w kupionym wozie kaseciaka Blaupunkta-radio chodzilo przy wylaczonym zaplonie, trzymalo stacje-wszystko dzialalo ok.gif

Mnie jednak musialo podkusic i zaladowalem mu z drugiego wozidla Sony CDX-MP40 (tam dzialalo tak jak chcialem) no i sie zepsulo sick.gif

Wymiana raczej p'n'p-wszystko na ISO, wiec chyba pomylic nie moglem, ale stacje nie trzymaja, jesli wylacze zaplon na dluzej niz 15s, na wylaczonym zaplonie nie uruchomie go( to moge przezyc icon_rolleyes.gif...), a CD czyta tylko orginalne-MP3 tna sie zawsze-czasem po 20 sekundach, czasem po 30 minutach sluchania, ale zawsze musza sie zepsuc (o dziwo na dolkach nie tna sie), po wylaczeniu radia i wlaczeniu ponownie musze plyte wyjmowac i wkladac, zeby sie dograla chociaz i tak wiem,ze za minute nie bedzie dzialac, nie pamieta na ktorym utworze ostatnio sie zatrzymalo irked.gif

Mam 33%szans,ze w ogole sie jakas piosenka uruchomi,bo rownie czesto mam 'No music' i 'Error' nie wiadomo skad niewiem.gif

Zdaje sobie sprawe,ze te Sony to zadna rewelacja ale chyba dzialac jakkolwiek powinno niewiem.gif

Radio zwalone czy instalacja w wozie? hmm.gif

Na tej instalacji kaseciak dzialal bez bolu, a i z Soniakiem nie bylo bolu w drugim wozie niewiem.gif

Ma ktos jakies pomysly hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> doszukiwał bym się problemu w samym radiu jeśli chodzi o te MP3. Może kąt zabudowania radia nie

> odpowiada mu co jest powodem problemów z MP3

Radio jest praktycznie pod katem prostym do podlogi wozu wiec chyba jest w miare wypoziomowane niewiem.gif Olac te MP3-orginalne plyty czyta bez bolu, ale juz mi sie nie chce na okraglo jednej plyty Offspringa zarabanej Żonie sluchac biglaugh.gif

A co do nie trzymania stacji??? Jest szansa,ze poprzednie radio mialo kabelki od ISO jakos inaczej popodlaczane??? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio jest praktycznie pod katem prostym do podlogi wozu wiec chyba jest w miare wypoziomowane

To chyba raczej "wypionowane". zlosnik.gif

A poważniej: w starym aucie było zamontowane pod podobnym kątem? Spotkałem się już z takim zjawiskiem (co prawda w odtwarzaczach stacjonarnych), że wyeksploatowany sprzęt "przycina" się i gubi ścieżkę stojąc na płaskim, a wystarczy podłożyć mu coś pod jeden bok, aby "ożył".

> A co do nie trzymania stacji??? Jest szansa,ze poprzednie radio mialo kabelki od ISO jakos inaczej

> popodlaczane???

Tak! Starsze Blaupunkty miały zasilanie BAT i ACC odwrotnie niż większość japończyków - zamień w kostce styki 4 i 7 (zwykle kabel żółty i czerwony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba raczej "wypionowane".

Ale napisalem... rotfl.gifsciana.gifmlot.gif

> A poważniej: w starym aucie było zamontowane pod podobnym kątem? Spotkałem się już z takim

> zjawiskiem (co prawda w odtwarzaczach stacjonarnych), że wyeksploatowany sprzęt "przycina" się

> i gubi ścieżkę stojąc na płaskim, a wystarczy podłożyć mu coś pod jeden bok, aby "ożył".

Wczoraj wygrzebywalem jeszcze radio i wlozeniu znow do kieszeni jest jakby lepiej-na razie sie nie cielo, wiec moze to rzeczywiscie to??? niewiem.gif

> Tak! Starsze Blaupunkty miały zasilanie BAT i ACC odwrotnie niż większość japończyków - zamień w

> kostce styki 4 i 7 (zwykle kabel żółty i czerwony).

Kable zamienione-wszystko dziala biglaugh.gif Nareszcie winner.gif

Dzieki wielkie za rozwiazanie, bo juz mialem tego serdecznie dosc blagam.gifbow.gif20.GIF

A tak jeszcze jedno pytanie mam-po zamianie kabli, kiedy wylacze zaplon (radio nadal jest od niego zalezne, ale mi to lezy, bo i tak nie slucham muzyki jak zgasze woz) to radio po wylaczeniu sie jeszcze sobie 3 razy pika??? niewiem.gif Wczesniej tego nie bylo-w sumie mi to nie przeszkadza,ale co to moze byc? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.