Skocz do zawartości

felgi borbet pytanie


seiko85

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie koledzy felgi borbet rozstaw srub 4*98 5" et38 oczywiscie 13tki podejda do seja

> baz problemu czy trzeba jakies dystanse?

ET bliskie serii, może i upchniesz, ja bym dał 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wielkie dzieki za info. Seria z tego co patrzylem ma et 33. Czyli dystans jakis z poldolota bedzie

> ok ?

Tak, z polda będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie koledzy felgi borbet rozstaw srub 4*98 5" et38 oczywiscie 13tki podejda do seja

> baz problemu czy trzeba jakies dystanse?

Seria alu do cc ma 4,5" i et 30,5 oraz 5,5" et 30,5 także te 7,5 mm to jednak trochę jest.Sam miałem w cc felgi z ccs'a 5,5" i ztcp to miejsca za wiele nie było ok.gif Borbety też mają 5,5" więc te 5 mm dystansu z poldka obowiązkowo i powinno wejść, a najlepiej po cm na stronę i wejdzie na bank i lepiej będzie wyglądać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przymierze i zobacze co i jak:) Moze sie obejdzie bez dystansu.

Przymierz ale sądzę, że bez dystansu się nie obejdzie.

>Poldkowe dystanse byly po ile mm ?

5 mm ok.gif

A Borbety A przy rozstawie 4x98 nie mają czasem et coś koło 30?5,5" mają na pewno ale dziwne to et hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak ładniej

> zagadaj do kolegi sebus80 on takie felgi ma w SC

Seba ma właśnie borbety u siebie w sc i mają 5,5" i et coś koło 30, dokładnie nie pamiętam i 4x98 ok.gif Bez dystansu na oryginalnych śrubach do alu podchodzą ok.gif

Zresztą Seba przyjdzie to odpowie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przymierz ale sądzę, że bez dystansu się nie obejdzie.

> 5 mm

> A Borbety A przy rozstawie 4x98 nie mają czasem et coś koło 30?5,5" mają na pewno ale dziwne to et

Borbeta A 5,5" ma ET 30 i wchodzi do sc bez żadnych dystansów, osobiście przy ET 38 i 5" zapodał bym dystansy 10mm ale ja się nie znam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sie tak zapytam jakie miec et (min/max) zeby nie trzeba bylo miec dystansow przy zakupie felg i jaki otwor centrujacy jest w CC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli sie tak zapytam jakie miec et (min/max) zeby nie trzeba bylo miec dystansow przy zakupie felg

Zależy od szerokości felgi, którą chcesz założyć ok.gif

> i jaki otwor centrujacy jest w CC ??

58.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nowego tematu zakladac. I mam pyanie w jkaim kolorze te fele beda wygladaly ok ? (grafit, czarny mat-polysk, czy srebrny?) I jeszcze jedno fele sa pomalowane teraz na bialo mozna na to prysnac inny kolor jak tak to jaka farba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce nowego tematu zakladac. I mam pyanie w jkaim kolorze te fele beda wygladaly ok ? (grafit,

> czarny mat-polysk, czy srebrny?) I jeszcze jedno fele sa pomalowane teraz na bialo mozna na to

> prysnac inny kolor jak tak to jaka farba ?

Osobiscie twierdze ze felga Borbeta A nie pasuje do SC wiecej info wyslalem Ci na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.