Skocz do zawartości

czujnik zużycia klocków ?


Adamowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem klocki do mojej sienki i maja one czujniki zużycia ( cena taka sama jak za normalne których nie było na magazynie ) I teraz moje pytanie, czy jak usunę tą wtyczkę, przedłuże kabel i podłączę się pod kabelek od czujnika płynu hamulcowego to czy to coś da ? Takie dostałem informacje i ponoć to działa. Co sądzicie ? Czy ktoś coś takiego już robił ? Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie miałem orginalnie z tymi czujnikami, ale cosik nie działały chyba bo jak zmieniałem klocki ostatnio to juz sama stal była, a nie okładzina cierna, tak więc w tych nowych powyrywałem czujniki i spokój. Jak się dba o auto i samemu robi przy niem to się wie co kiedy zmieniac itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czujniki to fajna sprawa - trzeba tylko dbać o przewody, by nie pourywały się. odpowiednio je zabezpieczyć.

dziwne że FIAT nakazał obcinanie końcówek przewodów i odłączanie tych czujników, zamiast zmodyfikować nieco przebieg przewodu w nadkolu...

no i oczywiście tego przewodu z klocków nie podłącza się do zbiorniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te czujniki to fajna sprawa - trzeba tylko dbać o przewody, by nie pourywały się. odpowiednio je

> zabezpieczyć.

> dziwne że FIAT nakazał obcinanie końcówek przewodów i odłączanie tych czujników, zamiast

> zmodyfikować nieco przebieg przewodu w nadkolu...

> no i oczywiście tego przewodu z klocków nie podłącza się do zbiorniczka...

Ja się w ogóle dziwie że te czujniki w kolckach wytrzymuja do zużycia klacka bo szczerze mówiąc to wyciągłem je bez żadnego wysiłku ani zaparcia poprostu same wyszły... Niby fajna sprawa ale myślę że tak jak kolega wyżej napisał, każdy kontroluje swój przemieszczacz i czujniki to zbędna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.