Skocz do zawartości

prosba o opinię w sprawie zkupu Pandy...


delad

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ogladałem dzis Pandę, nawet mi się spodobała (mniejsza o szczegóły) bo pytanie jest takie: jest to Panda po-leasingowa, ma 2 (3) lata, ( bo: rok prod. 2007 pierwsza rejestracja 2008). Przebieg niby mały ok 40 tyś km, ale gość "nie miał przy sobie" dokumentów typu ksiażka gwarancyjna, karta pojazdu:

1. Ile lat gwarancji dawali na Pandy w 2008 roku? bo jesli 3 to ona by była jeszcze na gwarancji?

2. czy w książce gwarancyjnej sa odnotowywane przeglądy?

3. co ile te przeglady muszą być robione? i co tam jest odnotowywane.

4. ma ktos jakieś doswiadczenia z samochodami po-leasingowymi?

Będę wdzięczny za jakieś info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> ogladałem dzis Pandę, nawet mi się spodobała (mniejsza o szczegóły) bo pytanie jest takie: jest to

> Panda po-leasingowa, ma 2 (3) lata, ( bo: rok prod. 2007 pierwsza rejestracja 2008). Przebieg

> niby mały ok 40 tyś km, ale gość "nie miał przy sobie" dokumentów typu ksiażka gwarancyjna,

> karta pojazdu:

> 1. Ile lat gwarancji dawali na Pandy w 2008 roku? bo jesli 3 to ona by była jeszcze na gwarancji?

panda ma 2 lata garancji

> 2. czy w książce gwarancyjnej sa odnotowywane przeglądy?

tak, jezeli sa roioe w aso-aso ma tz pelna historie naprw robionych w aucie lacznie z przegladami klimy na przyklad

> 3. co ile te przeglady muszą być robione? i co tam jest odnotowywane.

zalezy od silnika jezeli chodzi o przebieg-dieesle maja dluzesz dystanse przegladowe LUB co roku

> 4. ma ktos jakieś doswiadczenia z samochodami po-leasingowymi?

ma, trudno genralizowac, sa auta warte uwagi i sa tez zajechane trupy zlosnik.gif

> Będę wdzięczny za jakieś info

> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4. ma ktos jakieś doswiadczenia z samochodami po-leasingowymi?

> Będę wdzięczny za jakieś info

> Pozdrawiam

Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.

Jak Tomek napisał mogą to być auta zajechane jak i też w bardzo dobrym stanie. Gro osób uważa że auta polesingowe to wraki ja dam przykład z własnego podwórka. Sam miałem Pande w leasingu przez 5 lat ( mam działalność i bardziej mi sie opłacał leasing niż kredyt) , jak sprzedawałem to auto miało nastukane przez te 5 lat niecałe 80k km , wszystkie papiery ok , stan techniczny w/g innych podobno bardzo dobry , niektórzy userzy mawiali że się czepiam jak coś tam marudziłem grinser006.gif Obecnie jeżdżę autem odkupionym od firmy i nie narzekam.

Musisz do każdego auta podejść bez uprzedzeń i chłodnym okiem ocenić czy warto . To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4. ma ktos jakieś doswiadczenia z samochodami po-leasingowymi?

> Będę wdzięczny za jakieś info

Ja też należę do grona entuzjastów. Odkupowałem diesla - równe 3 lata, miał przejechane 36kkm. Jeżdżę już dwa lata i praktycznie żadnych problemów wynikających z poprzedniego użytkownika.

Dostałem kompletną dokumentację, wszystkie przeglądy jak fabryka przykazała były robione. Inna rzecz, że to zaprzyjaźniona firma i specjalnie takiego mi uchowali (mieli kilkanaście sztuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.