Skocz do zawartości

prośba do szanownych kolegaów


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów z kącika Chevroleta

Mój kolega chce kupić auto:

http://www.allegro.pl/item1000017278_opel_vectra_c_2_2_dti_gts_model_2004.html

nie wiemy nic o tym ropnym silniku 2.2 no i ogólnie o aucie

Bardzo proszę kolegów o ocenę tego konkretnego auta, a w szczególności silnika - czy są w nim problemy czy to udana konstrukcja i co i za ile w nim pada...

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Szanownych kolegów z kącika Chevroleta

> Mój kolega chce kupić auto:

> http://www.allegro.pl/item1000017278_opel_vectra_c_2_2_dti_gts_model_2004.html

> nie wiemy nic o tym ropnym silniku 2.2 no i ogólnie o aucie

> Bardzo proszę kolegów o ocenę tego konkretnego auta, a w szczególności silnika - czy są w nim

> problemy czy to udana konstrukcja i co i za ile w nim pada...

> Z góry dzięki

W tym roku było już kilka tematów (co najmniej dwa) o tym silniku.

W skrócie: silnik nieudany, niewyróżniający się niczym na tle konkurencji, awaryjny i drogi w naprawie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o coś na temat samego auta

Moja osobista opinia: wykonczenie wnetrza slabe, marnej jakosci plastiki i stylizacja. Zawieszenie naszczescie jest proste konstrukcyjnie i tanie w naprawie. 2,2 dti nie polecam, upierdliwy i drogi w obsludze.

Jedynie, co zwrocilo moja uwage, to bardzo dobre prowadzenie w zakretach.

Mialem kontakt z tym wozem przez kilka godzin, ale poza prowadzeniem, bardzo rozczarowuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste zawieszenie w VC? Ten wielowahacz z tyłu szczególnie? shocked.gif

Wykończenie wnętrza co do jakości jest niestety tylko przeciętne, styl całkiem ok, funkcjonalny, ale nudny.

Generalnie polecam - posiada swoje wady wrodzone niestety, które z biegiem lat eliminowano. Jak pamiętam sporo poprawek jest po MY'04 i prawie wszystko po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proste zawieszenie w VC? Ten wielowahacz z tyłu szczególnie?

Mialem na mysli zawieszenie przednie, co do tylu, faktycznie jest wielowahaczowe, ale i z zawieszenie tylne w VB rowniez jest upierdliwe...I wahaczy tez kilka...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co słyszałem, czytałem na forach to VB koszty obsługi zawieszenia nie są duże,

JA powiem ze swojego doświadczenia. Jak kupiłem auto to skrzypiało z tyłu i zmieniłem dwie tuleje metalowo gumowe (te dolne) później zmieniłem jeszcze gumy stabilizatora i spokój więc tragedi nie ma. Zrobiłem autem ponad 40kkm głównie po Polskich drogach. Jak dla mnie koszty do zniesienia za komfort który daje wielowahacz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA powiem ze swojego doświadczenia. Jak kupiłem auto to skrzypiało z tyłu i zmieniłem dwie tuleje

> metalowo gumowe (te dolne) później zmieniłem jeszcze gumy stabilizatora i spokój więc tragedi

> nie ma. Zrobiłem autem ponad 40kkm głównie po Polskich drogach. Jak dla mnie koszty do

> zniesienia za komfort który daje wielowahacz

U mnie dodatkowo pukał jeszcze stabilizator z tyłu. Też wymiana tulei gumowych pomogła. Koszt części niewielki, z tego co pamiętam to chyba po 12 zeta za tuleje stabilizatora 2 szt i po 35 zeta szt. za "pływające". W sumie to 164 zeta na 4 lata raczej jest to koszt nie wielki....a zapomniałem o kosztach piwo.gif po robocie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.