Skocz do zawartości

amortyzatory tył


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakichś w miare tanich i w miare dobrych amorów na tył do spręzyn -60 ,na chwile obecną moje pzm'y odmówiły posługi zlosnik.gif a jedynie co mozna skracanego znalesc na allegro to MTS http://www.allegro.pl/item1029161326_amortyzatory_fiat_cinquecento_seicento_od_mts.html

i pewnie trzeba bendzie je zakupic, chyba ze ktos ma cos innego do polecenia lub coś do sprzedania w miarę nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, szukam jakichś w miare tanich i w miare dobrych amorów na tył do spręzyn -60 ,na chwile

> obecną moje pzm'y odmówiły posługi a jedynie co mozna skracanego znalesc na allegro to MTS

> http://www.allegro.pl/item1029161326_amortyzatory_fiat_cinquecento_seicento_od_mts.html

> i pewnie trzeba bendzie je zakupic, chyba ze ktos ma cos innego do polecenia lub coś do sprzedania

> w miarę nowego

dobrych opini ta firma nie ma no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem te amorki chwile przy sprezynach -50, nie sa takie twarde, sa w sam raz.

Ale co do trwalosci to niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serie zaloz

a springi mi nie powypadają na zakretach lub dołkach ? bo szczeze mówiac zastanawiałem sie nad czystą serią

jedyny taki plus tych pzm to to ze sprezyna cały czas jest scisnieta a jak podnosze auto na podnosniku to auto idzie moze z 3-4 cm w góre i odrazu koło razem z nim a nie jak u innych, auto stoi juz wysoko na podnosniku a koło nadal dotyka gleby zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a springi mi nie powypadają na zakretach lub dołkach ? bo szczeze mówiac zastanawiałem sie nad

> czystą serią

> jedyny taki plus tych pzm to to ze sprezyna cały czas jest scisnieta a jak podnosze auto na

> podnosniku to auto idzie moze z 3-4 cm w góre i odrazu koło razem z nim a nie jak u innych,

> auto stoi juz wysoko na podnosniku a koło nadal dotyka gleby

Nie wyskoczy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to bierz mts ino nie marudz pozniej

tak jak Shouphas mówił narazie załoze serie , zobaczymy co sie bendzie działo , w sumie koszt nie wielki a jak cos nie spasuje zawsze mozna puścic w świat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.