Skocz do zawartości

sprawa przeciekania SC


mareksc106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest sobie sej,z tyłu jest kratka plastikowa w bagażniku poniżej lampy, pytanie jest moje takie da się ją wyciągnąć od strony bagażnika czy trzeba odkręcać zderzak? bo albo nie ma tam uszczelki w około tek kratki albo jest popękana bo przecieka z pod tej kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony zdearzaka są zatrzaski... ja miałem tak ze tył był lekko pofalowany smile.gif i dawało radę to wytargać jakoś....

jak miałem zderzak ściągnięty - trochę poprostowałem pas, wsadziłem kratkę i objachałem silikonem... jakimś tam zwykłym.....

a co leje Ci przez ta kratka??? moze masz źle założoną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od strony zdearzaka są zatrzaski... ja miałem tak ze tył był lekko pofalowany i dawało radę to

> wytargać jakoś....

> jak miałem zderzak ściągnięty - trochę poprostowałem pas, wsadziłem kratkę i objachałem

> silikonem... jakimś tam zwykłym.....

> a co leje Ci przez ta kratka??? moze masz źle założoną???

Podlacze sie. U mnie w cc po myciu mam wode przy laczeniu podlogi z nadkolem z tylu, w srodku. Ostatnio przy okazji mycia, polalem z weza na szpare miedzy klapa i dachem, ale to chyba nie tamtedy, bo bylo prawie sucho. Potem jak mylem karcherem, mialem duzo wiecej wody. Wydaje mi sie, ze przez lampy, albo juz nie wiem ktoredy. Da sie to jakos uszczelnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie u mnie się leje tylko u szwagra :/ wcześniej się sporo lało ale to był problem uszczelki na lampie tylniej po prostu uszczelka nie była tak jak jest ten rant od lampy co przylega i tamtędy się lało ale to już z robione teraz z tej krateczki a dokładnie z obwodu krateczki lecą krople wody, dlatego się pytałem czy da się ją wyciągnąć od środka ale widzę że chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na szczęście nie u mnie się leje tylko u szwagra :/ wcześniej się sporo lało ale to był problem

> uszczelki na lampie tylniej po prostu uszczelka nie była tak jak jest ten rant od lampy co

> przylega i tamtędy się lało ale to już z robione teraz z tej krateczki a dokładnie z obwodu

> krateczki lecą krople wody, dlatego się pytałem czy da się ją wyciągnąć od środka ale widzę że

> chyba nie

da się ją wyciągnąć bez ściągania zderzaka ale jednak trzeba pod zderzak włożyć łapę i podważyć zaczepy i kratka wyskakuje ale trzeba się trochę nagimnastykować........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podlacze sie. U mnie w cc po myciu mam wode przy laczeniu podlogi z nadkolem z tylu, w srodku.

> Ostatnio przy okazji mycia, polalem z weza na szpare miedzy klapa i dachem, ale to chyba nie

> tamtedy, bo bylo prawie sucho. Potem jak mylem karcherem, mialem duzo wiecej wody. Wydaje mi

> sie, ze przez lampy, albo juz nie wiem ktoredy. Da sie to jakos uszczelnic?

mam to samo moze ktos ma jakis sposob na to ... po tych deszczach troche moj CC nabrał wody frown.gif slyszalem ze czesto w CC w tyle sie zbiera woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam to samo moze ktos ma jakis sposob na to ... po tych deszczach troche moj CC nabrał wody

> slyszalem ze czesto w CC w tyle sie zbiera woda

Ja juz sprawdzilem, ze raczej nie cieknie mi poprzez uszczelke tylnej klapy, ale tez to sprawdz u siebie. Potem klapke (bo latwo zalepic tasma i ja ewentualnie wyeliminowac), a na koncu lampy. Ja u siebie obstawiam na lampy i chyba bede je dookola jakims sylikonem uszczelnial. Chyba, ze macie jakis lepszy patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja juz sprawdzilem, ze raczej nie cieknie mi poprzez uszczelke tylnej klapy, ale tez to sprawdz u

> siebie. Potem klapke (bo latwo zalepic tasma i ja ewentualnie wyeliminowac), a na koncu lampy.

> Ja u siebie obstawiam na lampy i chyba bede je dookola jakims sylikonem uszczelnial. Chyba, ze

> macie jakis lepszy patent.

usczelka tylnej klapy raczej nie ... bardziej bym obstawial ten wywietrznik pod za zderzakiem w tyle smile.gif... ale sprawdze tez lampy nad tym nie myslalem smile.gif dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.