Zawartość dodana przez mareksc106
-
Zaslepki glowiczki 16v
Chodzi o gwint i jakie to M ?? Bo niestety ale zjakiegos lipnego Alu są zrobionexD
-
Zaslepki glowiczki 16v
Witam jestem w robocie ma ktoś na szybko wymiary tych zaslepek co są na glowiczce?
-
Zawory do 16v
Witam, pytanie ile jest rożnych zaworów do 1.2 / 1.4 16v, bo osobiście znam dwa jeden nowy typ co jest w t-jetach i był też wkładany do n/a. Poza tym był starszy typ który posiadam w 1.4. czy były jeszcze inne. czy wielkością też się różniły? bo jak brałem do 1.2 16v P1 to niby też pasowały do 1.4 zna ktoś to z własnego doświadczenia???
-
1.2 16V 86KM z p1 vs 80KM z p2
tak jak piszecie wałki są inne kolektor wydechowy też inny (kształt) ssący również, co do wielkości przepustnicy to nie wiem, mapy na pewno będą inne, co do głowicy to powiem tak seryjna z p1 była ładniej wygładzona niż z t-jeta ( jeśli chodzi o kanały) sprężynki również w p1 były dwie na zawór w p2 już jedna
-
przekładnia kierownicza
witam, a jak rozpoznać zużycie maglownicy, jakieś typowe stukanie bicie czucie na kierownicy? pytam trochę z ciekawości, ale podejrzewam że przy twardszym zawiasie maglownica może mniej wytrzymać
-
Kupno V8
może: VW Pheaton Chrysler 300C Jaguar
- Zaczynam walke z ecool i trybem awaryjnym
- Zaczynam walke z ecool i trybem awaryjnym
-
Doprężanie 16V
czy konieczne? :D, ja zawsze lałem 98
-
Pytanie o tłok po "zamieszaniu" w komorze spalania
zobacz jak wyglądają gładzie cylindra i półki tłoka, wiąże się to z zrzuceniem miski i wyciągnięciem tłoka jak ok półki to zostaw tłok
-
Wałki z 1.2 16v w 1.4 16v
Gdzieś kiedyś było o wałkach, szczerze mnie też by interesował temat wałów, różnic wzniosów. No chyba że ktoś ma stronę z wałkami 1.2 16v PI PII 1.4 n/a i t-jet
-
Doprężanie 16V
Ja miałem przekładkę 2mm tłoki nie frezowane w tym 1.1 16vT
-
Doprężanie 16V
więc ja napisze tak miałem PII 1.2 16v rok 01 wtedy byłe jeszcze zakładane upg te grube, do niczego bo szybko się wypaliła między tłokami więc postanowiłem założyć już tą metalową sporo cieńszą bo miała 0,49mm. Takie były zakładane już seryjnie po 2002 roku w 16v. Oczywiście głowice dałem do planowania (wyrównania)
-
Jakie wtryski do 1.1 T
ja w swoim 1.1 16v T miałem z t-jeta. i bodajże 4 barowy regulator + pompa 6 bar i wystarczało
-
skrzynia 6 biegowa do 1.2 8v
Te same
-
Felgi DOTZ do LEona 5f pytania
na pewno pomogą Tobie takie oto kalkulatory w nich przeliczysz sobie wielkość koła i et felgi, et felgi i średnica koła ja tego używam :D
-
Fiat 500L
ja też nie narzekam ale mało wiem przesiadałem się z seja do punto potem stilo
-
Fiat 500L
no nie wiem.... w Stilo MW to dawli
-
Felgi ET 31,5
ja mam 205/50r17 na zimę na oryginalnych 7J ze stilo i opona ciut szersza niż felga nie dużo, prawie równa lato 8,5J et 42 i felgi są na styk nic nie ociera, ale opona 215/40r18 przy doborze mi pomaga : obliczanie et i kalkulator doboru opon
-
Czterocylindrowy Fiat.
teraz już tak, szkoda
-
1.4 kombi - zbieram opinie
no spalanie 9 jest normalne 80%miasta 20% trasy ja jeżdżę krótkie odcinki na trasie 7 przy 110, na początku komfortowo ale po zmianie kół i zawiasu mniej, silnik głośniejszy niż m moim poprzednim punto 1.2 16v jak kręcisz wysoko to pali i się zbiera w mieście, jak nisko to rusza jak 899 1.4 jest na pewno nowszą konstrukcją, oleju trzeba dolewać troszkę , ja nie jeżdżę jak emeryt i wskazówka na obrotomierzu gości na czerwonym polu, zrobiłem już 7 tyś silnik cały auto też, nie cieknie i nie skrzypi a teraz ma 146500
-
Szybkie pytanie, 1.2 czy 1.4?
z tego co widać to kolektor ssący i listwa wtryskowa z P1 a głowica z nowszych 16v
-
lekkie koło zamachowe 1.2 8v
ja ważyłem swoje z 1.4 200mm jednolite 6,5kg
-
auto rodzinne, wieksze niz kombi - 20koła.
może multipla po lifcie z cng ? tak mi się nasuneło przy
-
Muszki owocówki
też miałem atak i odkurzacz pomógł