Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. to nie ma źle, ale troche mało
  2. a no mianowicie czy ma ktoś pod ręką takowy kolektro z mpi 75?? potrzebował bym wiedzieć srednice tego otworu na który się zakłada przepustnice
  3. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    to wiem pytam bo kolega napisał: ...Czyli we wtrysku mieszanka nie dotyka kolektora...
  4. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    chyba że masz wtrysk jednopunktowy
  5. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Zrób to sam
    podziękował
  6. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Zrób to sam
    jakieś fiatowskie , no właśnie nie che bialego bo za często będę musiał je myć , będzie szeroka stal 15" tylko kolor musze jakiś wybrać
  7. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Zrób to sam
    witam ponownie jeśli ktoś by miał chęci przemalować felgi na inny kolor, gdyż poszukuje kontrastu do tego niebieskiego kropasa dziękuje
  8. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    ja bym proponował, jeśli już masz wałek, najlepiej kupić głowice z 75KM ale jak dorwiesz z 60KM też dobrze, przydało by się porting kanałów zrobić, i do tego nie seryjną upg, czyli stalowaą 0,5mm z GP 1.4 8v całość zestroić i będzie malyna
  9. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    a to chesz sam wałek tylko zmienić, czy coś jeszcze ? - zmieniając sam wałek to jak pisałem nie wime ile KM przyjdzie i jak ze spalanie będzie , na pewno przy dobrym programie będzie , tylko czy to jest warte $$ ?
  10. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    przy seryjnej upg nie
  11. mareksc106 odpowiedział VOYAGER na temat - Centomania
    mechanicznie tak, ale nie wiem jak będzie z adaptacją seryjnego kompa, ile KM przyjdzie
  12. mareksc106 odpowiedział roach na temat - Centomania
    w rajdach jest 35mm jak się nie mylę a na drodze to co Pan władza uważa
  13. mareksc106 odpowiedział roach na temat - Centomania
    seryjna ma ponad 40 chyba, ja kwróce do domu to mogę ci mieżyć serie, ja mam coś koło 34cm bez wspomagania daje rade, mniejsza mi się wydaje za mała do jazdy na codzień w miejscy przy 175 wyrobisz sobie mięśnie tylko
  14. na gaźnikach się nie znam pewnie dużo roboty + z wystrojeniem tego, ja sam zanim założyłem T do 1.1, pomyślałem pobawię się i sam zbudowałem 2P z kolektora mpi (plastikowego) oddzieliłem i 1P jest pod dwa cylindry, dwa krokowce podciśnienie brane tak samo z każdego P, plus ostry wałek do tego, moje wrażenia z zabawy bardzo pozytywne śmigało to o wiele lepiej niż zwykłe 1.1 paliło 2X więcej niż 1P i darło się 2X głośniej, tylko że nie wystroiłem tego, gdyż T wpadło szybko, i 2P leży w garażu , więc jeśli masz możliwości to się baw
  15. i jak ?? zrobione , też się zastanawiam nad tym głosnikiem bo fabryczny wyzionął ducha
  16. przy takim napewno trza będzie modyfikować tylko że więcej niż 1.2 bara bym nie lądował bo i tak będzie stukać
  17. ja mam skrzynie sportinga, auta używam do jazdy na co dzień i na weekendy jak dla mnie skrzynia wystarczająca, inio mam paręnaście koni mniej niż Wy chociaż na autostradzie przydała by się dłuższa piątka, i tylko na autostradzie bo tak po lokalnych drogach w zupełności wystarczy
  18. a to nie wystarczy tak samo jak w przypadku komory tylko że na samym denku tłoka tak zrobić??
  19. bo to prawie 1/3 seryjnej uszczelki jest , bo nie ma co odprężać trza iść w drugą stronę i doprężyć , a miałem taką myśl i założyć bez uszczelki
  20. a widzisz tego nie wiedziałem, ja tam jeżdżę prawie bez uszczelki
  21. ja znam parę sejów które miały przekładkę 2mm i dwie seryjne uszczelki.
  22. odprężyć można różnie stosując 1 uszczelki 2 uszczelki, przekładkę 1mm 1,5mm 2mm to wszystko zależy jaki stopień sprężania chcesz uzyskać
  23. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Zrób to sam
    miał powertech-y 15", u wujka gogle szukałem na kropku właśnie w 15" i nie dało rady znaleźć na 16" owszem ale 15
  24. Witam wrzucił by ktoś Borbrty A, proszę ładnie tylko jak by mogło to wyglądać na 15" i z większą glebą na foto 17"
  25. mareksc106 odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    a najszybciej się grzeje w korku, mi chodziło o to żeby mu pomóc w nagrzewaniu i go co jakiś czas traszkę wyżej pokręcić

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.