Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. u tego Pana co polecają koledzy wyżej odchudził i wyważył, moje koło z 1.4 200mm miało 3,4kg ,
  2. u mnie działało bez problemu w 1.1 2x metalowe upg z 1.4 i metalowa przekładka z 1.2
  3. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    z 2cm na pewno ale dokładne nie pamiętam
  4. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    załóż od 1.1 mpi
  5. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    ... i ma 0,7mm
  6. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    jeśli chodzi o upg z 8v i 16v to delikatnymi wycięciami na zawory i nie wiem czy też nie kanałami wodnymi ale to są bardzo małe różnice
  7. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    u mnie w sklepie już znają tą upg jak u nich zamawiałem chyba z 6 w sumie nie pamiętam numeru ale to upg jest z 1.4 8v grande punto, z tych nowych 1.4 silnikach co mają w okolicach 77KM
  8. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    nie za długo bo człowiek ciągle chce więcej dlatego zmniejszymy doładowanie w okolice 1 bara
  9. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    żeby nie mylić to stopień sprężania i kompresja to co innego, jeśli ci pomogę to używając kalkulatora w moim 1.1 16vT to stopień sprężania był 11,7:1 ,a kompresja była w okolach 16/17 bar na każdy cylinder. tak jak wcześniej dół seria z tłokami z 1.1 + 2mm przekładki i 2x upg metalowe 0,49mm cv
  10. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    kupiłem od jednego z forumowiczów
  11. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    grubość masz niecałe 5mm
  12. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    zamach bez problemu, co do mocy nie jestem w stanie ci powiedzieć. Mniejsze koszty na pewno będą zostawiając dół seryjny z 1.1, nie trzeba rozwiercać ,a powiem Ci że 1.1 jakoś chętniej się wkręca na 8000 tyś, ja mam przepustnice 53mm zamach 3,4 kg głowica po portingu wałki seria z PI i ochoczo kręci się pod 8500 obr
  13. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    zapomniałem dodać że ja mam dół seryjny z 1.1 jak i tłoki są 1.1, tylko że mam przekładkę 2mm zresztą to widać ale bez obaw stopień sprężania wyszedł 11,7:1 na przekładce 2mm i 2x upg metalowe 0,49mm
  14. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    rolka jak widać w innym miejscu jest, dolne kółko z 1.1 mpi by miało węższe zęby pompa wody z 1.2 16v akurat, ale z 1.1 mpi też podejdzie bo ma takie same zęby, zamach będzie dobry z 1.1 ja mam akurat z 1.4 16v ztoczony na 3,4 kg to jest pod sprzęgło 200mm
  15. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Centomania
    ta więc w weekend robimy dziurę w bloku i jakieś dodatkowe odpowietrzenie góry chyba , a potem zobaczymy
  16. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Centomania
    i może wałek jaki kwadratowy co by chciał się kręcić tylko nie wiem czy 1.2 tak lubi, bo u mnie skrzywiły się zawory jak dostał wysokich obrotów w 1.1 nic się nie stało
  17. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Centomania
    czytałem to już jak o to pytałeś ale dzięki
  18. pytanie, do szesnastek o 16v chodzi dobra czy osoby kręcące do 8 tyś i powyżej w turbo mają objaw rzygnięcia czasem oleju z odmy? a może i nie uturbione osoby tak mają, ktoś rozkminiał ten temat ?? szczególnie jak się go przeciąga na trzech czterech biegach po kolei do odcinki oczywiście
  19. tak bo ja ma szpilki i dystanse 25mm i 28mm tu sama szpilka bez dystansu
  20. mareksc106 odpowiedział mulez na temat - Centomania
    a to żę 2,5 v6 wchodzi do kropka przetestowane ?? jakiś projekt już jest?
  21. też nad tym myślałem tylko szukałem raczej całego fotela z tą smą tapicerką
  22. mareksc106 odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    ja mam 280 bo chyba tyle mają wtryski z t-jeta i dawały rade przy 1 barze
  23. mareksc106 odpowiedział Kewin3 na temat - Centomania
    jak wysoko kręcisz ??
  24. mareksc106 odpowiedział Pawel1984 na temat - Centomania
    z czystej ciekawości zostało to złożone i tylko dla zabawy . i jest parę elementów trochę przeczących turbo, znaczy bardzo lekki zamach, doprężony silnik, no i żadnej kucizny.
  25. na szujace nie znalazłem dane dotyczce wtrysków z t-jeta, z tego co pamietam to wydajność chyba 269 lub 279 nie pamietam dokładnie ale mnie interesują dokładnie dane, przy ilu barach jest ta wydajność ? chętnie prównał bym to z wtryskami z VW o podobnej wydajnośći, a na necie ciężko cokoliwek znaleść o wtryskach 0 280 158 167, inetresuje mnie też czy dając regulator 4,0 bar wtryski będą nadal dobrze pracować

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.