Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. Chodzi o gwint i jakie to M ?? Bo niestety ale zjakiegos lipnego Alu są zrobionexD
  2. Witam jestem w robocie ma ktoś na szybko wymiary tych zaslepek co są na glowiczce?
  3. Witam, pytanie ile jest rożnych zaworów do 1.2 / 1.4 16v, bo osobiście znam dwa jeden nowy typ co jest w t-jetach i był też wkładany do n/a. Poza tym był starszy typ który posiadam w 1.4. czy były jeszcze inne. czy wielkością też się różniły? bo jak brałem do 1.2 16v P1 to niby też pasowały do 1.4 zna ktoś to z własnego doświadczenia???
  4. tak jak piszecie wałki są inne kolektor wydechowy też inny (kształt) ssący również, co do wielkości przepustnicy to nie wiem, mapy na pewno będą inne, co do głowicy to powiem tak seryjna z p1 była ładniej wygładzona niż z t-jeta ( jeśli chodzi o kanały) sprężynki również w p1 były dwie na zawór w p2 już jedna
  5. witam, a jak rozpoznać zużycie maglownicy, jakieś typowe stukanie bicie czucie na kierownicy? pytam trochę z ciekawości, ale podejrzewam że przy twardszym zawiasie maglownica może mniej wytrzymać
  6. mareksc106 odpowiedział Alfi na temat - Motokącik
    może: VW Pheaton Chrysler 300C Jaguar
  7. tak kiedyś miałem, tryb awaryjny był strasznie irytujący, też się zastanawiałem co to może być, czytałem na kąciku niestety nie doszedłem do tego co to jest, aż w końcu zmieniłem na zwykłego kompa. tak działo się to jak było Ciepło z tego co pamiętam
  8. sonda raczej odpada, miałem ecola i po zmianie kompa przy tej samej sondzie problem zniknął
  9. mareksc106 odpowiedział ar2rek na temat - Centomania
    czy konieczne? :D, ja zawsze lałem 98
  10. zobacz jak wyglądają gładzie cylindra i półki tłoka, wiąże się to z zrzuceniem miski i wyciągnięciem tłoka jak ok półki to zostaw tłok
  11. Gdzieś kiedyś było o wałkach, szczerze mnie też by interesował temat wałów, różnic wzniosów. No chyba że ktoś ma stronę z wałkami 1.2 16v PI PII 1.4 n/a i t-jet
  12. mareksc106 odpowiedział ar2rek na temat - Centomania
    Ja miałem przekładkę 2mm tłoki nie frezowane w tym 1.1 16vT
  13. mareksc106 odpowiedział ar2rek na temat - Centomania
    więc ja napisze tak miałem PII 1.2 16v rok 01 wtedy byłe jeszcze zakładane upg te grube, do niczego bo szybko się wypaliła między tłokami więc postanowiłem założyć już tą metalową sporo cieńszą bo miała 0,49mm. Takie były zakładane już seryjnie po 2002 roku w 16v. Oczywiście głowice dałem do planowania (wyrównania)
  14. ja w swoim 1.1 16v T miałem z t-jeta. i bodajże 4 barowy regulator + pompa 6 bar i wystarczało
  15. na pewno pomogą Tobie takie oto kalkulatory w nich przeliczysz sobie wielkość koła i et felgi, et felgi i średnica koła ja tego używam :D
  16. mareksc106 odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    ja też nie narzekam ale mało wiem przesiadałem się z seja do punto potem stilo
  17. mareksc106 odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    no nie wiem.... w Stilo MW to dawli
  18. mareksc106 odpowiedział lesio46 na temat - Stilo
    ja mam 205/50r17 na zimę na oryginalnych 7J ze stilo i opona ciut szersza niż felga nie dużo, prawie równa lato 8,5J et 42 i felgi są na styk nic nie ociera, ale opona 215/40r18 przy doborze mi pomaga : obliczanie et i kalkulator doboru opon
  19. no spalanie 9 jest normalne 80%miasta 20% trasy ja jeżdżę krótkie odcinki na trasie 7 przy 110, na początku komfortowo ale po zmianie kół i zawiasu mniej, silnik głośniejszy niż m moim poprzednim punto 1.2 16v jak kręcisz wysoko to pali i się zbiera w mieście, jak nisko to rusza jak 899 1.4 jest na pewno nowszą konstrukcją, oleju trzeba dolewać troszkę , ja nie jeżdżę jak emeryt i wskazówka na obrotomierzu gości na czerwonym polu, zrobiłem już 7 tyś silnik cały auto też, nie cieknie i nie skrzypi a teraz ma 146500
  20. z tego co widać to kolektor ssący i listwa wtryskowa z P1 a głowica z nowszych 16v
  21. ja ważyłem swoje z 1.4 200mm jednolite 6,5kg
  22. może multipla po lifcie z cng ? tak mi się nasuneło przy
  23. mareksc106 odpowiedział Majkiel na temat - Zrób to sam
    też miałem atak i odkurzacz pomógł

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.