Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. znajomy poczuł rużnice a ma mpi w gazie po założeniu wałka 866 i głowicy z mpi tylko że kanały były wyje.... mocno obrobione i wolny wydech i to na seri kompie
  2. też polecam nie wsadzać do końca
  3. a to mój błąd przepraszam
  4. pasować pasuje tylko że jest inna średnica tarczy sprzęgła.
  5. jest tutaj sej 1.2 8v na serii siuśkach na 2p
  6. seryjne wtryski z 1.2 mpi (75KM) wystarczają do mocy około 100KM,
  7. nie wiem jak to jest z tymi kolektorami, ale grzeją chyba się tak samo w p1 i p2 1.2 16v, niestety też brak osłony a obudowa filtra już się przetopiła z dołu
  8. dzięki za info jutro sobie zmierzę głowice nie ma źle 77mm jest
  9. na pewno była ruszana tylko właśnie nie wiem ile
  10. mam do was pytanie czy mierzył ktoś na wysokość głowicę z 1.2 16v ? bo się zastanawiam ile była już zebrana ?? lub może ktoś na wymiary początkowe takiej głowicy
  11. mareksc106 odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    no ja wam powiem że do 1.1 to gt2052s za mała
  12. z pII tak, z pI nie, to musisz zobaczyć jaki masz rozstaw szpilek na głowicy bo były dwa rodzaje
  13. nie żebym się trącał ale pierwsza w polerce
  14. odkopuje temat znalazł ktoś może pojemność komory spalania głowicy 1.4 16v ??, bo tak się zastanawiam i szukam dlaczego 1.4 16v n/a ma większy stopień sprężania niż 1.4 t-jet, czyżby denka tłoka były inne ?? inne upg stosowane ?? wie ktoś może?
  15. 259
  16. ale grande już miało tylko plastikowe , ...sorki ale szukam i szukam znalazłem że są też aluminiowe chociaż jest ich mniej
  17. jeszcze jedno pytanie tak mnie teraz naszło, jeśli tamtędy jechała by ciągnik z naczepą to bym musiał jeszcze dalej stanąć czyli jakieś 17-20m za linią ciągłą ??
  18. to nie skrzyżowanie tylko wjazd na podwórko , czyli jednak człowiek po 11 latach zdania egzaminu zapomina trochę także dzięki za wyjaśnienia poprawie się na przyszłość
  19. rysunek malowałem na szybko, ale możliwe było że tył ich pojazdu haczył o linie ciągłą
  20. Witam spotkała mnie dzisiaj taka dziwna sytuacja, że pan ze straży miejskiej chciał mi dać mandat za tak zaparkowany samochód przy chodniku pod sklepem, za owo " utrudnianie ruchu" tak się wyraził. Czy ja się nie znam czy cos się zmieniło w przepisach. Rysunek poniżej
  21. wszystko jest możliwe no prawie wszystko
  22. ja miałem 2,5 gumy
  23. to chyba ja za bardzo eksploatuje auta a miałem te w pierwszym linku 40mm
  24. w seju też jakiś taki niski zawias był nie powiem dokładnie bo to cięte itd. a w punto seria i też porażka, teraz to tylko bym zbierał na sprężyny twardsze, no chyba że na szybko potrzebujesz i na chwile to zda egzamin, ale nie na dłuższą mete

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.