Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ReplikantONE

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Prócz softa to zawieszenie Eibach Sportline i delikatna kosmetyka tj. ciemne szyby z przodu, grill pociągnięty plastidipem, hidy itp. Na dzień dzisiejszy ma 75000 z haczykiem Daj znać czy będziesz miał taką pompę, chętnie przygarnę
  2. Hehe, pierwsza awaria :D poza tym sprawuje się super, daje dużo frajdy z jazdy - oby tak dalej (odpukać żeby nie zapeszyć) ile za tą pompkę?
  3. Czyli nie brać się za wyciąganie wysprzęglika? Chciałbym tego uniknąć z wiadomych powodów...
  4. Wygląda na to jakby się sprzęgło zapowietrzało, może przez pompę? Zobaczymy.
  5. Witam. Od prawie trzech tygodni borykam się z następującym problemem. Jadę spokojnie, bez butowania itp., dojeżdżam do świateł, wciskam sprzęgło i w tym momencie czuję, że nie stawia ono żadnego oporu a po wciśnięciu zostaje w podłodze. Nie można wbić żadnego biegu mimo dociśnięcia pedału do podłogi. Niekiedy da się wbić jedynkę żeby ruszyć ale wtedy sprzęgło "łapie" już około 2-3mm od podłogi. Pomaga podniesienie go nogą i "podpompowanie" kilkukrotnie - jest okej przez następne 2-3 kilometry. Nie ma żadnego widocznego wycieku płynu hamulcowego (nie ubywa go ze zbiorniczka). Sprzęgło było już odpowietrzane chyba z 10 razy. W ASO został spuszczony cały płyn hamulcowy z całego układu (z każdego koła), została wymontowana pompa sprzęgła i wyczyszczona bo jak się dowiedziałem był tam straszny syf. W dodatku dwa razy był już wymieniany płyn hamulcowy. Po tym przez kilka dni było okej, sprzęgło łapało tak jak poprzednio (może trochę wyżej). Dziś wyjechałem z domu i przejechałem może 20-25 kilometrów (z dwoma postojami) po czym w trakcie powrotu do domu przy dojeździe do świateł znowu straciłem sprzęgło. Zatrzymałem się, znowu "pompowałem" i jakoś do domu wróciłem, mimo, iż w trakcie jazdy kilkukrotnie przy zmianie biegów na wyższe bądź redukcji musiałem "pomachać" pedałem sprzęgła. Gdy podjechałem już na parking problem całkowicie ustąpił - ruszyłem jeszcze kawałek i sprzęgło działało idealnie. Może mi ktoś podpowiedzieć co mogę jeszcze zrobić/wymienić żeby całkowicie pozbyć się tego problemu bo jest on cholernie uciążliwy? Myślę na początek o wymianie pompy sprzęgła i jeszcze jednej próbie wymiany płynu hamulcowego z odpowietrzeniem całego układu. Jeśli to nie pomoże to co? Wysprzęglik? Sprzęgło? Bo już sam nie wiem... Z góry dzięki za podpowiedzi! :D
  6. Zamówiłem już łańcuszek rozrządu (zamknięty) i umówiony jestem do mechanika na wymianę zrobię przy okazji regulacje zaworów i przepustnic bo wg. serwisówki powinna być przy przebiegu 24000 km a u mnie już 26000 wybiło dzięki
  7. Witam. Borykam się od jakiegoś czasu z problemem dziwnego dźwięku silnika - wstawiam filmik na którym co nie co słychać: Wczoraj wyciągnąłem napinacz i nie jest on "wyciągnięty" nawet w połowie zakresu - dwie fotki poniżej: http://i60.tinypic.com/105d6wx.jpg http://i62.tinypic.com/33e6783.jpg W między czasie wymieniłem olej z filtrem, filtr powietrza i świece - żadnej poprawy. Umawiać się u mechanika na wymianę łańcuszka?
  8. Nie bierz 600 bo to nie jedzie, trzeba sie nogami odpychac
  9. Te standardowe manetki są identyczne jak w moim GSXR z 2004 roku
  10. ReplikantONE odpowiedział tomata na temat - Kącik Motocyklowy
    > Jeszcze nie dorosłem do wydania 130koła na zabawkę, na razie oscyluję wokół 50% tej kwoty. > Ale za 2-3 lata, kto wie.. Ja sobie powiedziałem, że jak wygram w totka (mimo, że nie gram ) to zamawiam Superleggera nawet jeśli miałbym nim robić rocznie 1000 km
  11. ReplikantONE odpowiedział tomata na temat - Kącik Motocyklowy
    > Ale tylko z przodu > Z boku, czy z tyłu ładniejsze jest tylko panigale właśnie, przekornie zapytam - dlaczego nie Ducati?
  12. > Jak w temacie jaki integralny kask kupić? > Najchętniej poniżej 1000 PLN - nie mówcie proszę, że tylko SHOEI za 2kPLN za garnek wchodzi w grę > W jakim czasie najlepiej kupować i jakie realne rabaty są wówczas do osiągnięcia? mam Nolan'a N86 i mogę polecić cena poniżej 1000 zł, dodatkowo pinlock i fajna blenda przeciwsłoneczna
  13. Kolejny przykład, który pokazuje, że żadne umiejętności nie są wystarczające gdy braknie rozumu
  14. Co za oszczędność, przedmuchać filtr kabinowy, całe 30 zł
  15. O właśnie, buty! Przejeżdżając dziś obok ROD widziałem pewnego działkowca, który spiesząc się zapewne do sklepu na swoim skuterze zapomniał ich włożyć, ba, zapomniał nawet koszulki...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.