-
Problem ze sprzęgłem w 2.0 Multijet
Prócz softa to zawieszenie Eibach Sportline i delikatna kosmetyka tj. ciemne szyby z przodu, grill pociągnięty plastidipem, hidy itp. Na dzień dzisiejszy ma 75000 z haczykiem Daj znać czy będziesz miał taką pompę, chętnie przygarnę
-
Problem ze sprzęgłem w 2.0 Multijet
Hehe, pierwsza awaria :D poza tym sprawuje się super, daje dużo frajdy z jazdy - oby tak dalej (odpukać żeby nie zapeszyć) ile za tą pompkę?
-
Problem ze sprzęgłem w 2.0 Multijet
Czyli nie brać się za wyciąganie wysprzęglika? Chciałbym tego uniknąć z wiadomych powodów...
-
Problem ze sprzęgłem w 2.0 Multijet
Wygląda na to jakby się sprzęgło zapowietrzało, może przez pompę? Zobaczymy.
-
Problem ze sprzęgłem w 2.0 Multijet
Witam. Od prawie trzech tygodni borykam się z następującym problemem. Jadę spokojnie, bez butowania itp., dojeżdżam do świateł, wciskam sprzęgło i w tym momencie czuję, że nie stawia ono żadnego oporu a po wciśnięciu zostaje w podłodze. Nie można wbić żadnego biegu mimo dociśnięcia pedału do podłogi. Niekiedy da się wbić jedynkę żeby ruszyć ale wtedy sprzęgło "łapie" już około 2-3mm od podłogi. Pomaga podniesienie go nogą i "podpompowanie" kilkukrotnie - jest okej przez następne 2-3 kilometry. Nie ma żadnego widocznego wycieku płynu hamulcowego (nie ubywa go ze zbiorniczka). Sprzęgło było już odpowietrzane chyba z 10 razy. W ASO został spuszczony cały płyn hamulcowy z całego układu (z każdego koła), została wymontowana pompa sprzęgła i wyczyszczona bo jak się dowiedziałem był tam straszny syf. W dodatku dwa razy był już wymieniany płyn hamulcowy. Po tym przez kilka dni było okej, sprzęgło łapało tak jak poprzednio (może trochę wyżej). Dziś wyjechałem z domu i przejechałem może 20-25 kilometrów (z dwoma postojami) po czym w trakcie powrotu do domu przy dojeździe do świateł znowu straciłem sprzęgło. Zatrzymałem się, znowu "pompowałem" i jakoś do domu wróciłem, mimo, iż w trakcie jazdy kilkukrotnie przy zmianie biegów na wyższe bądź redukcji musiałem "pomachać" pedałem sprzęgła. Gdy podjechałem już na parking problem całkowicie ustąpił - ruszyłem jeszcze kawałek i sprzęgło działało idealnie. Może mi ktoś podpowiedzieć co mogę jeszcze zrobić/wymienić żeby całkowicie pozbyć się tego problemu bo jest on cholernie uciążliwy? Myślę na początek o wymianie pompy sprzęgła i jeszcze jednej próbie wymiany płynu hamulcowego z odpowietrzeniem całego układu. Jeśli to nie pomoże to co? Wysprzęglik? Sprzęgło? Bo już sam nie wiem... Z góry dzięki za podpowiedzi! :D
-
Rozrząd?
Zamówiłem już łańcuszek rozrządu (zamknięty) i umówiony jestem do mechanika na wymianę zrobię przy okazji regulacje zaworów i przepustnic bo wg. serwisówki powinna być przy przebiegu 24000 km a u mnie już 26000 wybiło dzięki
-
Rozrząd?
Witam. Borykam się od jakiegoś czasu z problemem dziwnego dźwięku silnika - wstawiam filmik na którym co nie co słychać: Wczoraj wyciągnąłem napinacz i nie jest on "wyciągnięty" nawet w połowie zakresu - dwie fotki poniżej: http://i60.tinypic.com/105d6wx.jpg http://i62.tinypic.com/33e6783.jpg W między czasie wymieniłem olej z filtrem, filtr powietrza i świece - żadnej poprawy. Umawiać się u mechanika na wymianę łańcuszka?
-
Długo się wahałem ale w końcu się przełamałem
Nie bierz 600 bo to nie jedzie, trzeba sie nogami odpychac
-
Klamki BMW?
Te standardowe manetki są identyczne jak w moim GSXR z 2004 roku
-
RSSSS
> Jeszcze nie dorosłem do wydania 130koła na zabawkę, na razie oscyluję wokół 50% tej kwoty. > Ale za 2-3 lata, kto wie.. Ja sobie powiedziałem, że jak wygram w totka (mimo, że nie gram ) to zamawiam Superleggera nawet jeśli miałbym nim robić rocznie 1000 km
-
RSSSS
> Ale tylko z przodu > Z boku, czy z tyłu ładniejsze jest tylko panigale właśnie, przekornie zapytam - dlaczego nie Ducati?
-
Zakup kasku
> Jak w temacie jaki integralny kask kupić? > Najchętniej poniżej 1000 PLN - nie mówcie proszę, że tylko SHOEI za 2kPLN za garnek wchodzi w grę > W jakim czasie najlepiej kupować i jakie realne rabaty są wówczas do osiągnięcia? mam Nolan'a N86 i mogę polecić cena poniżej 1000 zł, dodatkowo pinlock i fajna blenda przeciwsłoneczna
-
Mocna maszyna jako pierwsze moto
Kolejny przykład, który pokazuje, że żadne umiejętności nie są wystarczające gdy braknie rozumu
-
Przegląd klimatyzacji.
Co za oszczędność, przedmuchać filtr kabinowy, całe 30 zł
-
Pytanie do tych co jeżdżą na 50tkach
O właśnie, buty! Przejeżdżając dziś obok ROD widziałem pewnego działkowca, który spiesząc się zapewne do sklepu na swoim skuterze zapomniał ich włożyć, ba, zapomniał nawet koszulki...