Skocz do zawartości

Klamki BMW?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zaczynam poprawianie fabryki i tak jak co do mocowania tablicy, czy akcesoriów firmy PUIG (szybka, crash-pady) nie mam raczej wątpliwości, to prosiłbym o jakieś ewentualne uwagi co do takich klamek:

klik

Co to za firma i czy to jest porządny produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych motocyklach takie klamki powodują nie włączenie włącznika przy klamce sprzęgła który powoduje brak możliwości uruchomienia silnika. ze dwa miesiące temu dymałem do klienta (ksiądz) ok 150km w jedną stronę któremu po wizycie w serwisie i wymianie klamek motocykl przestał odpalac. oczywiscie w głosie było niezadowolenie... sprawę spieprzył pewien warszawski serwis tzn w miejscowosci na P smile.gif ale z biedą zadzwonił do innego... a że miał assistance to pojechałem. jakież było zdziwienie pana księdza jak mu powiedziałem że wisi mi za dojazd... sprawę załatwiłem mu na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie same na ebay

> Warte to coś?

tez takie ogladam ale na aliexpress wink.gif

jak kupisz to daj znac bo chcialbym podjade do ciebie poogladac zanim swoje kupie grinser006.gif

a powaznie - zastanawiam sie raczej nad takimi nieregulowanymi na dwa palce. I chyba sobie pod choinke zamowie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, zaczynam poprawianie fabryki i tak jak co do mocowania tablicy, czy akcesoriów firmy PUIG

> (szybka, crash-pady) nie mam raczej wątpliwości, to prosiłbym o jakieś ewentualne uwagi co do

> takich klamek:

> klik

> Co to za firma i czy to jest porządny produkt?

Ja tam wolę jak motor jest w pełnym oryginale grinser006.gif Jak z prospektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam też będę o nich coś wiedział, bo przez przypadek przypomniałem sobie, że już je gdzieś widziałem...

NXHg3pq.jpg

Cena kusząca i przesyłka za free, o idealnej kolorystyce nie wspominając.

Pytanie tylko, czy nie zostaną mi w dłoni...!? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bój nic, "hamulce są dla tchórzy"

O hamulec się nie boję, miałem na myśli klamkę sprzęgła... wpysk.gifwink.gif

A tak w ogóle, miałem pytać o ten quick-shifter.

Czy faktycznie w tym BMW można zmieniać biegi bez odpuszczania gazu!? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O hamulec się nie boję, miałem na myśli sprzęgło...

> A tak w ogóle, miałem pytać o ten quick-shifter.

> Czy faktycznie w tym BMW można zmieniać biegi bez odpuszczania gazu!?

Kupiłeś jakiś zepsuty, w moim motocyklu pod każdą klamką mam hamulec clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, zaczynam poprawianie fabryki i tak jak co do mocowania tablicy, czy akcesoriów firmy PUIG

> (szybka, crash-pady) nie mam raczej wątpliwości, to prosiłbym o jakieś ewentualne uwagi co do

> takich klamek:

> klik

> Co to za firma i czy to jest porządny produkt?

nie kombinuj , zostaw orginał , może jest jednego koloru ale przynajmniej mocny , te kolorowe gówna pewnie zostaną ci w dłoni , albo śrubki popuszczą podczas mocnego ciśnienia .Tak to mówił użytkownik FZS600 któremu pękła (chińska) klamka sprzęgła podczas przygazówki pod mostem zlosnik.gif .Oczywiście nie musze pisać czym sie to skończyło . A ujj tam napisze, porysowany kask , rękawice , przetarte spodnie , roztargana kurtka , ból w barku przez miesiąc no i rozbite moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kombinuj , zostaw orginał , może jest jednego koloru ale przynajmniej mocny , te kolorowe gówna

> pewnie zostaną ci w dłoni , albo śrubki popuszczą podczas mocnego ciśnienia .Tak to mówił

> użytkownik FZS600 któremu pękła (chińska) klamka sprzęgła podczas przygazówki pod mostem

> .Oczywiście nie musze pisać czym sie to skończyło . A ujj tam napisze, porysowany kask ,

> rękawice , przetarte spodnie , roztargana kurtka , ból w barku przez miesiąc no i rozbite moto

mam klamki o24, zrobione z nimi jakies 10 kkm i zero oznak zuzycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lol... Za te płacisz 42 ojro z China a tamte pierwsze 400zeta w Polszy... Kosmos...

To się nazywa marża...

Z przesyłką (free) wyszły mnie 183 zł wink.gif

Trochę wstyd kupować coś takiego do motocykla za taką kasę, ale skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać.

Zaoszczędzona kasa wystarczy na szybkę PUIG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na Twoim miejscu bylbym nieco berdziej powsciagliwy a przedewszystkim dowiedzial sie dokladnie czy

> mozesz tak zamonto´wac diodowe kierunkowskazy !

> Jak Ci Can -Bus zacznie swirowac, to i po gwarancjimoze byc.

Kolego, nie doceniasz mnie! wink.gif

Wszystko sprawdziłem i zamówiłem diodowe kierunki w BMW, zatem z montażem nie będzie żadnego problemu, choć kosztowało mnie to odpowiednio więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.