Skocz do zawartości

Tylna wycieraczka


prizoner

Rekomendowane odpowiedzi

> Co jest?, koleżanka mi mówi, że jak cofa pancią w deszcz to jej się sama wycieraczka włącza,

> możliwe?, Panda ma czujnik??

no jaha ok.gif

normalne ok.gif

tyle ze musisz mieć włączone ogolnie wycieraczki, bo inaczej Ci sie nie włączy tył ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jest?, koleżanka mi mówi, że jak cofa pancią w deszcz to jej się sama wycieraczka włącza,

> możliwe?, Panda ma czujnik??

Możliwe.

Jeśli są włączone przednie wycieraczki i wrzucisz wsteczny - tylna wycieraczka zostaje włączona. Wsteczny wyłączysz - wycieraczka tylna się wyłączy.

Łot technika. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jaha

> normalne

> tyle ze musisz mieć włączone ogolnie wycieraczki, bo inaczej Ci sie nie włączy tył

A nie wymieniales tylnej juz przypadkiem?:P

Bo moja sie rozwalila, i problem jest taki ze normalnie mozna kupic podobno tylko calosc za ~100 zl.

Gumki z przodu nie pasuja bo sa sporo ciensze od tylne j frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie wymieniales tylnej juz przypadkiem?:P

> Bo moja sie rozwalila, i problem jest taki ze normalnie mozna kupic podobno tylko calosc za ~100

> zl.

> Gumki z przodu nie pasuja bo sa sporo ciensze od tylne j

wymontowałem w cholere i mam spokoj i tak uzywam jedynie lusterek przy cofaniu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jest?, koleżanka mi mówi, że jak cofa pancią w deszcz to jej się sama wycieraczka włącza,

> możliwe?, Panda ma czujnik??

normalne dzialanie

pada deszcz to pewnie kolezanka ma wlaczone wycieraczki przedniej szyby i jak zapnie wsteczny to wtedy zalaczy sie wycieraczka tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie wymieniales tylnej juz przypadkiem?:P

> Bo moja sie rozwalila, i problem jest taki ze normalnie mozna kupic podobno tylko calosc za ~100

> zl.

> Gumki z przodu nie pasuja bo sa sporo ciensze od tylne j

sama gumke sie pieknie wymienia - wymeinialem juz chyba 3 razy

i pasuje gumka z pierwszej lepszej wycieraczki - gumka pasowala od kazdej pierwszej lepszej zlapanej w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sama gumke sie pieknie wymienia - wymeinialem juz chyba 3 razy

> i pasuje gumka z pierwszej lepszej wycieraczki - gumka pasowala od kazdej pierwszej lepszej

> zlapanej w sklepie

No wlasnie wzialem z pierwszej lepszej i byla za waska. Sprawdzilem jeszcze w sklepie czy wszystkie takie ciu wezsze sa od tej co mialem na tyle i... wszystkie byly frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie wzialem z pierwszej lepszej i byla za waska. Sprawdzilem jeszcze w sklepie czy wszystkie

> takie ciu wezsze sa od tej co mialem na tyle i... wszystkie byly

jaka nie wezme - nie wypada wiec jest OK a czy ona wezsza czy szersza to ze tak powiem mi to lotto... dziala i tak mam byc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaka nie wezme - nie wypada wiec jest OK a czy ona wezsza czy szersza to ze tak powiem mi to

> lotto... dziala i tak mam byc

No i tu wlasnie problem, bo wszystkie byly na tyle waskie ze sie cala gumka kladla na szybie. Nie wypadala z blaszek ale masakra normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.