Skocz do zawartości

motorower simson


Rekomendowane odpowiedzi

> Natknąłem się niedawno na Simsona. Ożywiły się wspomnienia z czasów, kiedy jeździłem Rometem Pony

> 301.

ok.gif

ja miałem kiedyś SR 50 - znałem każdą śrubkę, rozebrałem go na części pierwsze, zrobiłem kapitalny remont silnika, nowy lakier... aż pewnego pięknego dnia jakiś sk mi go ukradł wrrr.gif

a teraz znów mnie naszło na Simsona i może jeszcze w wakacje coś kupię 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też się natknąłem, ale ten to inna bajka

> Zdłubany również silnik- właściciel twierdzi,że jechał 120 km/h.

> Jakość fotek taka sobie - z komórki pstryk.

ale to nie jest problem zlosnik.gif

kupujesz cylinder 80ccm, do tego tłok i głowice+ zebatke zdawcza 13zębów i 120 km/h , a nawet więcej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to nie jest problem

> kupujesz cylinder 80ccm, do tego tłok i głowice+ zebatke zdawcza 13zębów i 120 km/h , a nawet

> więcej

Tylko dół silnika szybciutko robi 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też się natknąłem, ale ten to inna bajka

> Zdłubany również silnik- właściciel twierdzi,że jechał 120 km/h.

> Jakość fotek taka sobie - z komórki pstryk.

Ładnie dłubnięty. Swoją drogą to były fajne czasy. Teraz to tylko skutery. Wszystkie niemal identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to nie jest problem

> kupujesz cylinder 80ccm, do tego tłok i głowice+ zebatke zdawcza 13zębów i 120 km/h , a nawet

> więcej

13 zębatka (albo 14 hmm.gif) była fabrycznie grinser006.gif Przy 80ccm ja bym montował 16 palacz.gif Poprzedni właściciel mojego bzyka taką włożył a ja przez pół roku nie mogłem dojść, dlaczego się rozpędzić nie mogę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.