Skocz do zawartości

Zabudowa do Octavii kombi


SebeKK

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos z Was jakies projekty lub zdjecia zabudowy subwoofera w boczku bagaznika w/w aucie?? Kilka projektow widzialem w necie a moze ktos ma tutaj takie rozwiazanie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktos z Was jakies projekty lub zdjecia zabudowy subwoofera w boczku bagaznika w/w aucie?? Kilka

> projektow widzialem w necie a moze ktos ma tutaj takie rozwiazanie

imo najlepsze rozwiazanie to sub w koło i wzmak zabudowany gdzies w boczku. zadnych scianek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można zrobić nad kołem.

> Polecam looknąć na ten link.

> Dokładniej już chyba nie da się pokazać jak zrobić dobre audio w Octavii

wlasnie podobnie chce wykorzystac boczna scianke w bagaznikua po przeciwnej stronie wzmak, kolo chce mec na swoim miejscu. W corsie mialem zabudowe w kole i gralo wysmienicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to tylko i wylacznie w boczku jakiegos nieduzego suba, nawet kosztem czesci przestrzeni.

dla mnie najlepszym rozwiazaniem byloby takie cos

allegro

tylko niestety nie widze takich rzeczy do octy sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla mnie najlepszym rozwiazaniem byloby takie cos

> allegro

> tylko niestety nie widze takich rzeczy do octy

to kosztuje 350zł - myślę że jak kupisz w zakładzie caraudio głośnik i zażyczysz sobie skrzynke do tego taką jak na foto to wcale sporo więcej nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to kosztuje 350zł - myślę że jak kupisz w zakładzie caraudio głośnik i zażyczysz sobie skrzynke do

> tego taką jak na foto to wcale sporo więcej nie wyjdzie.

tylko ze ja takie cosik bym chcial, tylko niedostepne do octy chyba ze jest jakas firma ktora robi takie skrzynnie ale nie oglasza sie na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO najlepsze rozwiązanie Nie podobają mi się zabudowy na cały bagażnik. Najlepiej albo w koło

> albo w boczek

w corsie mialem zabudowany caly bagarek. wygladalo i brzmialo fajnie. teraz jednak stawiam na praktycznosc zaladunkowa kombiaka skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w corsie mialem zabudowany caly bagarek. wygladalo i brzmialo fajnie. teraz jednak stawiam na

> praktycznosc zaladunkowa kombiaka

Mi się właśnie podobają zabudowane boczki, zawsze tego bagażnika cokolwiek zostaje (chodzi o CC) a w Octavii, to jedyne sensowne rozwiązanie. Nie po to ktoś kupuje kombi żeby nie mieć wogóle bagażnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się właśnie podobają zabudowane boczki, zawsze tego bagażnika cokolwiek zostaje (chodzi o CC) a

> w Octavii, to jedyne sensowne rozwiązanie. Nie po to ktoś kupuje kombi żeby nie mieć wogóle

> bagażnika

o to to to rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.