Skocz do zawartości

Stuki z pod amora-megane I


arek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam stuki od 23kkm ,raczej z pod amorów z przodu .Dzisiaj przytrzymałem śrube i bujałem autem i jest wyczuwalny luz i stuk. Czy to jakieś łożysko sie wyrobiło tam? Stuki tylko na wiekszych nierównościach.Amorów nie chce wymieniać narazie lwey 77%,prawy 84% hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja końcówki drążka ,lub gumy stabilizatora

podłączam się i podpisuję pod tym ok.gif u mnie zawsze jak coś stuka, puka to padają gumy - wybijają się w tempie 5-6 m-cy, końcówki drążków co 1,5 roku jakoś, na szczęście są to groszowe sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko jak ogladam ,to te elementy sa dobre, Gumy wszedzie sa nie zniszczone i pościskane hmm.gif .Nie wiem ,czy diagnosta zlokalizuje takie pukanie np przez przejazd kolejowy czy dołek w asfalcie.Wydaje mi sie że wtedy jak kołem wlatuje w nierówną drogę to stuka-amor sie ściska i tam puka.Ale podjade na SKP zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wjeżdżasz...

Nie koniecznie,mam podobnie.W zawieszeniu przód wszystko ok.gif, na SD sprawdzali mi co się dało i stwierdzili,że nie jest możliwe żeby coś stukało.W związku z tym zaprosiłem panów diagnostów do przejażdżki.Diagnoza-"coś faktycznie się tłucze".Ponownie wizyta na kanale i nowa diagnoza:"kość"-tylna poduszka silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wjeżdżasz na przejazd kolejowy i masz mocne głuche stuknięcie - to sworzeń.

Ostatnio miałem jedna śrubę od sworznia lużną. Przy ruszaniu taki stuk i przy jeżdzie gdy puściłem hamulec auto pływało. Ale juz mam nowa śrubę .Same sworznie są dobre. To jest bardziej przy ugięciu lewego czy prawego boku .Puk... A pisze bo teśc ma taka sama megane i ma cichutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.