Skocz do zawartości

HELP.CCS pali na dwa cylindry.


benio23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Sprawa dotyczy CCS. Jak jest zimny odpala na dwa cylindry i po kilku sekunkach dochodzi do siebie i wszystko jest OK.

Dzieje sie to od ponad miesiaca i nie bylo jakos uciażliwe, ale od dwóch dni sie pogorszył, a mianowicie samochod potrzebuje kilku kilometrów zeby "dojść do siebie"

Jutro mam troche czasu i planuje cos z tym zrobic a ze nie chece bladzic jak dziecko we mnle stad moje pytanie: czy ktos mial analogiczna sytuacje w swoim CC.?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich. Sprawa dotyczy CCS. Jak jest zimny odpala na dwa cylindry i po kilku sekunkach

> dochodzi do siebie i wszystko jest OK.

> Dzieje sie to od ponad miesiaca i nie bylo jakos uciażliwe, ale od dwóch dni sie pogorszył, a

> mianowicie samochod potrzebuje kilku kilometrów zeby "dojść do siebie"

> Jutro mam troche czasu i planuje cos z tym zrobic a ze nie chece bladzic jak dziecko we mnle stad

> moje pytanie: czy ktos mial analogiczna sytuacje w swoim CC.?

> Pozdrawiam

Brzmi jak jakiś problem z cewką, bo to element wspólny dla pary cylindrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich. Sprawa dotyczy CCS. Jak jest zimny odpala na dwa cylindry i po kilku sekunkach

> dochodzi do siebie i wszystko jest OK.

> Dzieje sie to od ponad miesiaca i nie bylo jakos uciażliwe, ale od dwóch dni sie pogorszył, a

> mianowicie samochod potrzebuje kilku kilometrów zeby "dojść do siebie"

> Jutro mam troche czasu i planuje cos z tym zrobic a ze nie chece bladzic jak dziecko we mnle stad

> moje pytanie: czy ktos mial analogiczna sytuacje w swoim CC.?

> Pozdrawiam

Ja bym stawiał na problem z cewka...... bądź kable / świece.....

Kiedy wymieniałeś kable / świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 700 secie kiedyś było tak, że jakieś 2 tygodnie zanim walneła UPG palił na 1 cylinder i dopiero po około minucie zaskakiwał drugi. Cewka, kable świece nowe miałem a problem nadal był, aż gdy pewnego razu jadąc pod górke zobaczyłem chmure białego dymu z wydechu i auto zgasło. Wymieniłem UPG i chodzi jak złoto. Może to być również przyczyna ale najpierw sprawdz tak jak koledzy wyżej piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dawno mnie tu nie bylo:) Przyczyna okazały sie na szczescie tylko swiece( chociaz mialy przejechane niecale 8 tys km). Dobrze ze na tym sie skonczylo- bo obylo sie bez wiekszych kosztow. Dzikuje za podpowiedzi i pozdrawim. Temat mozna zamknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.