Skocz do zawartości

Wycieraczki


marekhc

Rekomendowane odpowiedzi

Przerwany obwód posprawdzaj wszystkie przewody czy podopinane itd. Jeżeli bezpiecznik jest cały no to raczej nic innego nie może być. Najlepiej sprawdź czy płynie prąd w obwodzie. Wszystko będziesz wiedział smile.gif Sprawdź również czy masz dobry z tego co się nie mylę powinien być 20 [A]? zobacz czy tak owy jest

(To tylko moja teza a jestem nowy więc mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.

> Mam problem polegający na tym, iż nie działają mi wycieraczki(przód,tył) oraz spryskiwacz.

> Bezpiecznik jest caly. Co może być przyczyną tego?

Nawiew działa?? bo to ten sam obwód, sprawdź czy zworka w skrzynce bezp na dole jest lub czy łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawiew działa?? bo to ten sam obwód, sprawdź czy zworka w skrzynce bezp na dole jest lub czy łączy

Nawiew tez nie działa. Pewnie styki stykające z bezpiecznikiem zaśniedziały. Macie jakiś patent żeby tam dotrzeć i wyczyścić nie powodując zwarcia w innych obwodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawiew tez nie działa. Pewnie styki stykające z bezpiecznikiem zaśniedziały. Macie jakiś patent

> żeby tam dotrzeć i wyczyścić nie powodując zwarcia w innych obwodach?

ofkors, że tak: odłącz akumulator - to najlepsza gwarancja hehe.gif30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod ten temat .Mam fiata Uno Fire i problem z przednią wycieraczką, która bardzo głośno pracuje. Gdy rozebrałem silniczek było w nim trochę wody i dużo smaru. Wyczyściłem wszystko i od nowa napakowałem smaru, jednak nic to nie dało. Myślę, że to wina łożyska, ale nie wiem czy na pewno. Spisałem nr. łożyska, jednak kartka zginęła i nie wiem jakie kupić. Jeżeli ktoś wie jaki to jest typ i czy to na pewno jego wina niech odpowie.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.