Skocz do zawartości

czasowy wyłacznik radia


olecki

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,wie ktoś jak sie ustawiało czasowy wyłącznik radia? ustawiłem kiedyś na 20 min a teraz

> chciałbym to zmienic i nie pamietam jak sie to robilło.

Nie ustawiało się, jest domyślnie ustawione na 20 minut, chyba, że o czymś nie wiem.

283941059-ak-radio.jpg

Pozdrawiam BAS

post-23749-14352508806402_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak masz racje ale cały czas myślałem że da się to zmienić i że może grać cały czas ale niestety.

po wył. silnika zawsze dziala 20 min - na wszelki wypadek jakbyś zapomniał zgasić.... co w puncie pare razy prawdopodobnie uratowało mi akumulator

zawsze po tych 20 min możesz zał. i dziala kolejne 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak masz racje ale cały czas myślałem że da się to zmienić i że może grać cały czas ale niestety.

jak chcesz aby grało ci cały czas to musisz fabryczne radio zmienić na jakieś inne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już wszystko wiem,ale tak na marginesie to trochę kapa bo jak bym sobie chciał posłuchać radia nie włączając zapłonu to co 20 minut trzeba włączyć radio.

ps. i jednak nie można tak do końca rozkoszować się siedząc w stilo i słuchając muzyki z przepięknie brzmiącego seryjnego zestawu stereo

rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz już wszystko wiem,ale tak na marginesie to trochę kapa bo jak bym sobie chciał posłuchać

> radia nie włączając zapłonu to co 20 minut trzeba włączyć radio.

odpowiedz sobie sam: czy lepiej miec komfort taki, że gdy przypadkiem zapomnisz wyłączyć radio ono w nocy nie zje Ci akumulatora, czy załączać je co 20 min grinser006.gif

> ps. i jednak nie można tak do końca rozkoszować się siedząc w stilo i słuchając muzyki z

> przepięknie brzmiącego seryjnego zestawu stereo

tutaj muszę się w 100% zgodzić, jak na serię jest bombowy, nawet jak suba nie ma - a z subem to nie wiem jak by to grało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedz sobie sam: czy lepiej miec komfort taki, że gdy przypadkiem zapomnisz wyłączyć radio ono

> w nocy nie zje Ci akumulatora, czy załączać je co 20 min

Myślę że godzina do wyłaczenia byłaby idealna.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.