Skocz do zawartości

Cieknie płyn...


ReplikantONE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Auto stało 3 dni w garazu nie ruszane, przychodze dziś i widze dość dużą plamę na podłodze pod silnikiem, plama z płynu chłodniczego, zbiorniczek pusty :/ spoglądając pod auto widze, ze płyn skapuje z miski olejowej bardziej od strony przodu, węże szczelne i suche, wiecej nie zobaczyłem gdyż nie mam kanału a podjazd jest zbyt stromy zebym mogl na niego wjechac frown.gif ma ktoś jakiś pomysł co to może być ? aha, pacjent 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Auto stało 3 dni w garazu nie ruszane, przychodze dziś i widze dość dużą plamę na podłodze

> pod silnikiem, plama z płynu chłodniczego, zbiorniczek pusty :/ spoglądając pod auto widze, ze

> płyn skapuje z miski olejowej bardziej od strony przodu, węże szczelne i suche, wiecej nie

> zobaczyłem gdyż nie mam kanału a podjazd jest zbyt stromy zebym mogl na niego wjechac ma ktoś

> jakiś pomysł co to może być ? aha, pacjent 16v

albo jakis brok lub pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie mam podobny problem (CCS 1.1), plyn sobie wycieka zaraz na wysokosci miski olejowej, weze są tez ok. Zauważyłem jedna rzecz, że jak odkrece korek od zbiornika płynu to potem na jakis czas przestaje cieknąć. Potem zrobie około 50 km i znowu zaczyna cieknąć. Pompa do wymiany? czy szukać gdzie indziej przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Auto stało 3 dni w garazu nie ruszane, przychodze dziś i widze dość dużą plamę na podłodze

> pod silnikiem, plama z płynu chłodniczego, zbiorniczek pusty :/ spoglądając pod auto widze, ze

> płyn skapuje z miski olejowej bardziej od strony przodu, węże szczelne i suche, wiecej nie

> zobaczyłem gdyż nie mam kanału a podjazd jest zbyt stromy zebym mogl na niego wjechac ma ktoś

> jakiś pomysł co to może być ? aha, pacjent 16v

Mi kiedyś leciał płyn z takiej rurki metalowej. Ona właśnie jest wyżej perzed miską olejową.

Mi przegniła, wymieniłem i ok.

Sprawdź tą rurke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>. Zauważyłem jedna rzecz, że jak odkrece korek od zbiornika płynu to potem na jakis

> czas przestaje cieknąć. Potem zrobie około 50 km i znowu zaczyna cieknąć.

Jak odkręcisz korek to spada ciśnienie w układzie i nie wypycha płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Auto stało 3 dni w garazu nie ruszane, przychodze dziś i widze dość dużą plamę na podłodze

> pod silnikiem, plama z płynu chłodniczego, zbiorniczek pusty :/ spoglądając pod auto widze, ze

> płyn skapuje z miski olejowej bardziej od strony przodu, węże szczelne i suche, wiecej nie

> zobaczyłem gdyż nie mam kanału a podjazd jest zbyt stromy zebym mogl na niego wjechac ma ktoś

> jakiś pomysł co to może być ? aha, pacjent 16v

jak masz spręzarke w garazu to ok.gif jak nie to podjedz do jakiegos znajomego który ją ma

i zdejmijcie ten plastikowy łepek z odpowietrznika na chłodnicy i przez niego wtłaczajcie cisnienie tak do 1bar ,ciśnienie zaraz wypchnie wode przez tą nieszczelność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.