Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

VojciechU

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ? Jakich używacie ?? Od tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11473608
  2. > Pacjent nr 2: > Mercedes C200 kombi, rocznik 97, silnik 2.0 benzyna, automat. Zadbany, historia w pełni znana (znam > obu poprzednich i jedynych właścicieli). Teoretycznie wsiadać i jeździć. Cena jak na ten > rocznik i stan dobra czyli dla mnie jakieś 4 tys. pln. > Chciałem wydać max 3 tys. ale może warto dołożyć do Mercedesa? A może nie, może lepiej doinwestować > Opla i nim śmigać? Cena bdb jak za ten rok, bo normalnie w tej cenie to same szroty chodzą. Jeżeli Celina jest faktycznie zadbana i dobrze wyposażona to bierz, nie będziesz narzekać. Jeździ się tym bardzo wygodnie tylko trzeba pamiętać, że 2.0 to nie demon prędkości i raczej służy do przemieszczania a nie szaleńczej jazdy. I lubi swoje wypić.
  3. > teoretycznie C klasa przedliftowa też powinna rdzewieć, albo była naprawiana, albo rdzewieje od > spodu i nie widzisz, albo trafiłeś na 1% które nie miały z tym problemu Bez przesady, zamieniłem niedawno astre g z 2003 na w202 z 96r i na prawdę nie ma z rudą problemu, a oglądana bardzo dobrze z każdej możliwej strony. Tylko cena 3x większa niż ta z wątku autora. Brat też ma w202 tylko z 97r i również nie ma problemu z korozją poza jednym purchlem na drzwiach.
  4. > Samochód to Seicento, opona to Dębica Vivo. Nowego Vivo prosto z fabryki bym nie założył, nie mówiąc już o 12 letnim...
  5. VojciechU odpowiedział CoBeR na temat - Motokącik
    > jaki ? 700 zł do 3 dni. Potem do 14 dni 1750 a powyżej 3500.
  6. > Cześć, > mam do Was pytanie, otóż jakiś czas temu (dokładnie 1800km temu) robiłem w omedzie b 2.0 16V > (X20XEV) "szwedzki remont", tzn. wymiana pierścieni (Prima Łódź), U siebie w Z16XE też założyłem Primę. Po ok 8kkm znów wyciągałem tłoki... Założyłem Goetze i jest spokój, bierze 100ml na 1000 km. Ale większość Primę chwali, może tylko ja kiepsko trafiłem.
  7. VojciechU odpowiedział Gonzo na temat - Zrób to sam
    > Akurat 457, a 956 to dwie różne wersje Mi-24. Główne różnice widoczne na zewnątrz kadłuba to inny > system PPK (wyrzutnie i anteny naprowadzania), wyrzutnie ASO, anteny na kadłubie. 956 ma > Adrosa, 457 chyba nadal Ł-166W (musiałbym to sprawdzić). I Gonzo by sobie akurat z tym nie poradził?
  8. VojciechU odpowiedział Gonzo na temat - Zrób to sam
    > Model będzie przedstawiał dokładnie ten smigłowiec: > Dzięki koledze Andy mam sporą bibliotekę zdjęć włąśnie "457" Szkoda, że nie historyczny "956" ale też fajnie. Będzie wielki. Czekam na postępy z prac.
  9. Jest świetny. Tylko gdzie zdjęcia z budowy??
  10. > Czy w ogóle cos się stanie Będziesz mógł do pracy jeździć na samym rozruszniku. Przez 5 lat miałem w astrze aku wyjęty z diesla o parametrach ok 40% większych niż katalogowe. Nie stało się nic, umarł ze starości w wieku lat 8. A doładowywany prostownikiem nie był, auto jeździ głównie po mieście krótkie odcinki.
  11. > a ile $$ takie coś kosztuje ? ( wymiana.. nie kasowanie błędu ) Mnie bezpośrednio nie dotyczy i sam nie przerabiałem tematu, ale w internecie kwoty różne podają, średnia ok 5-6k pln. Podobno jak ktoś miał auto ściągnięte np z DE i faktycznie było tam serwisowane w ASO jak bozia przykazała, także i po gwarancji, to udawało się załatwić wymianę za free. Ale ile w tym prawdy i czy nadal jest na to szansa to już Ci nie powiem.
  12. > Co to jest SBC ? Elektrohydrauliczna pompa hamulcowa w W211 do 2006 roku, po określonej liczbie naciśnięć pedału hamulca prosi o profilaktyczną wymianę, jeżeli nie posłuchasz to przechodzi w tryb awaryjny - czytaj bez wspomagania. I tu zaczyna się kombinowanie...
  13. > jeszcze fajniej jakby haczyki były drustronne..... > Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... IKEA. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00011536/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70011397/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80072644/
  14. > Z tych wszystkich to brac Chevroleta. Najmlodszy i to jest zwykly automat. Z tym, ze to nie ma > 160KM tylko mniej chyba 140KM. Dodatkowo szansa, ze nie upalany. > A ten golf na zwirze? Nawet bym na to nie spojrzal - lalka. A nie 120, czyli tyle ile wpisane w kW?
  15. > 1) Czy naprawa tej usterki sprowadza się do naprawy stricte mechanicznej, czyli wymiany > elektrozaworów przy filtrze gazu i parownika, jak opisał kolega wyżej ? > Czy można wyeliminować tą usterkę poprzez odpowiednią regulację mieszanki gazowej ? Ale to nie kwestia mieszanki. Któryś elektrozawór się nie zamyka i przepuszcza gaz. Trzeba go wymienić.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.