Skocz do zawartości

wymiana mieszka - utknąłem


mouk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zabralem sie za wymiane mieszka.Zdjąłem starą skórkę i teraz za bardzo nei wiem jak założyć nową. Przez gałkę nie przejdzie nowy mieszek:/ Da się jakoś odkrećić gałkę?

Utknąłem na takim etapie

34947_1535385350830_1420718533_1365402_1501563_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zabralem sie za wymiane mieszka.Zdjąłem starą skórkę i teraz za bardzo nei wiem jak założyć nową.

> Przez gałkę nie przejdzie nowy mieszek:/ Da się jakoś odkrećić gałkę?

> Utknąłem na takim etapie

Możesz też żabką ,przez grube szmaty, ukręcić gałkę . Lekko zniszczy Ci sie wieloklin w gałce ale możesz ją później zamontować na klej lub kawałeczek materiału na wieloklin na drążku a gałkę z pięści potraktować przy zakładaniu . Ogólnie kupe razy ściągałem gałę i nie miałem z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz też żabką ,przez grube szmaty, ukręcić gałkę . Lekko zniszczy Ci sie wieloklin w gałce ale

> możesz ją później zamontować na klej lub kawałeczek materiału na wieloklin na drążku a gałkę z

> pięści potraktować przy zakładaniu . Ogólnie kupe razy ściągałem gałę i nie miałem z tym

> problemów.

Rozumiem z tego, ze gałka jest wciśnięta na wieloklin. Nie można jej jakoś po prostu ściągnąć bez niszczenia złącza? Czy serwis ma do tego jakieś specjalne narzędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem z tego, ze gałka jest wciśnięta na wieloklin. Nie można jej jakoś po prostu ściągnąć bez

> niszczenia złącza? Czy serwis ma do tego jakieś specjalne narzędzie?

rozpruj lekko mieszek załoz na gake i zszyj delikatnie nicią, po co kombinowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi przejść przez gałkę. Zrób jak koledzy radzą, nie ściągaj gałki bo wiecej z tego możesz mieć kłopotów niż efektu końcowego.

A na marginesie to gdzie kupiłeś i za ile proszę o więcej szczegółów.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musi przejść przez gałkę. Zrób jak koledzy radzą, nie ściągaj gałki bo wiecej z tego możesz mieć

> kłopotów niż efektu końcowego.

> A na marginesie to gdzie kupiłeś i za ile proszę o więcej szczegółów.

na alledrogo masz wybor spory a to tego sa dopracowane tak ze nie trzeba nic kombinowac przy nakladaniu

skora gladka

skora perforowana i pewnie w roznych kolorach rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na alledrogo masz wybor spory a to tego sa dopracowane tak ze nie trzeba nic kombinowac przy

> nakladaniu

> skora gladka

> skora perforowana i pewnie w roznych kolorach rowniez

zgadza się ale chodzi mi o to by był jak najbardziej zbliżony kolorystycznie do kokpitu. W pandzie żony jest kolor szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadza się ale chodzi mi o to by był jak najbardziej zbliżony kolorystycznie do kokpitu. W pandzie

> żony jest kolor szary.

tutaj kupowałem

przekładasz ze starego ten plastikowy dolny element, lekko popuszczasz szwy aby przeszedł przez gałkę, po przepchnięciu odwracasz na lewą stronę, zszywasz nitką, dajesz opaskę zaciskową i po kłopocie waytogo.gif

1003055.th.jpg

1003054.th.jpg

1003053d.th.jpg

1003072r.th.jpg

1003071.th.jpg

foto po montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.