Skocz do zawartości

Amory przód w Punto II


R0CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prawy amor powiedzial papa i jutro zmieniam. Wybór padł na Kayabę gazową. Ma ktoś doświadczenia z tymi amorami w Punto, bo w nubirze spisują się extra. Czy coś przy okazji amorów trzeba zrobić lub zaleca się wykonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Prawy amor powiedzial papa i jutro zmieniam. Wybór padł na Kayabę gazową. Ma ktoś doświadczenia z

> tymi amorami w Punto, bo w nubirze spisują się extra. Czy coś przy okazji amorów trzeba zrobić

> lub zaleca się wykonać?

Sprawdzić łożyska Macphersona , sprężyny i osłony amortyzatora o ile nie ma nowych w komplecie to warto dołożyć parę groszy i zmienić hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Prawy amor powiedzial papa i jutro zmieniam. Wybór padł na Kayabę gazową. Ma ktoś doświadczenia z

> tymi amorami w Punto, bo w nubirze spisują się extra. Czy coś przy okazji amorów trzeba zrobić

> lub zaleca się wykonać?

Co warto sprawdzić, to już Request napisał. Jeśli chodzi o doświadczenia z Kayabą, to np. ja mam. U mnie wszystkie 4 są tej firmy, od grubo ponad 50 kkm współpracują ze sprężynami Eibach -30. Złego słowa na KYB nie powiem. Jakbym miał zmieniać amortyzatory, to zapewne ponownie kupiłbym Kayabę ok.gif

Powinieneś być zadowolony. Zresztą moją pozytywną opinię potwierdzi zapewne jeszcze kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem punciakiem II aż 100tyś na KYB, i nie oszczędzałem ich, przynajmniej 5 razy w tygodniu jeździłem po płytach betonowych przez 1 km, więc moim zdaniem są wytrzymałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.