Skocz do zawartości

Doswiadczenia ze sklepem oponytanio.pl


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie jakis czas temu szukalem opinii na temat tego sklepu, i szczerze mowiac niewiele moglem znalezc. Moze ci, ktorzy skorzystali z uslug sklepu wypowiedzieli by sie dla potomnych biglaugh.gif.

Ze swojej strony moge powiedziec, ze korzystalem z anglojezycznej wersji serwisu, i mam mieszane uczucia.

+ dobre ceny,

+ szeroki wybor opon,

+ wspolpraca z lokalnymi gumiarzami, ktorzy opony zaloza.

- slaba obsluga posprzedazna i kontakt

- niestety nie dotrzymuja obiecanych terminow.

W koncu po ponad dwoch tygodniach doczekalem sie swoich opon, a czekalem z niecierpliwoscia, bo jezdzilem na mniej niz 2mm bieznika z przodu.

Suma sumarum mysle, ze chyba skorzystam z nich raz jeszcze, ale bede sie dosc mocno nad tym zstanawial wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam jak najlepsze, ale sprzed 2 lat.

to ja jeszcze troche starsze, ale tez dobre

obsluga faktycznie fatalna (odpowiedzi na e-maile lakoniczne, niepelne i niepoprawne jezykowo)

co do terminu to opony przyszly wczesniej niz sie spodziewalem (nawet zaskoczylo mnie to)

nie wiem jak teraz ale wtedy trzeba bylo codziennie zagladac bo codziennie zmieniali cene (i to dosc istotnie)

obecnie nie skorzystalem z ich uslug bo po prostu nie byli konkurencyjni cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskując z wyglądu/układu ich strony opony.tanio to to samo, co mytyres i mam bardzo dobre doświadczenia. Co prawda ostatnio zamawiałem właśnie na polskiej stronie i nie mogłem zapłacić kartę, bo nie została wydana w Polsce. Na opony czekałem tydzień, ale o takim terminie zostałem poinformowany od razu (mało popularny rozmiar), do tego opony, które zamówiłem, były prawie 30% tańsze niż na np. opony.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chyba trzykrotnie. I nie było skuchy.

Jednak już nie kupuję, bo ich ceny przestały być konkurencyjne w stosunku do polskich odpowiedników sklepu.

Gdy w 2008 złotówka była bardzo silna (euro kosztowało 3,10 zł) ich oferta cenowa i różnorodność posiadanych marek przebijała wszystko. Od chwili gdy złotówka osłabła już nie jest tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam opony.com kupywalem tam juz ze 3 razy opony i zadnych problemow nie bylo bezplatna dostawa, ekspresowa wysylka ( zawsze 2 dni a raz nawet dotarly na drugi dzien )

co do cen to pewnie zalezy od opony ale obecne ktore mam (Fulda EcoControl) w sklepie o ktorym piszecie jej koszt to 131zl na opony.com 113zl wiec roznica spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupowalem tam nankangi, dotarly dzien przed terminem, noweczki sprzed 3 miesiecy, cena dobra,

> rozmiar nietypowy do dostania.

ja też kupowałem u nich opony.

2 razy w Polsce i raz z francuskiej strony na francuski adres, kiedy musiałem się awaryjnie zaopatrzyć w opony będąc w F na montażu.

Byłem zadowolony i jestem nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.