Skocz do zawartości

Jak zdemontować schowek pasażera w grande ?


kAzAA

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może taką przyjemność ? Stary schowek mogę zniszczyć, jednak co mi to da jak nowego nie założę .... nie wiem czy mogę na siłę zawiasy odgiąć i próbować go wyjąć, jednak boję się ze one się połamią, demontaż samego zawiasu do którego wchodzi trzpień schowka wygląda na integralny z resztą deski hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś może taką przyjemność ? Stary schowek mogę zniszczyć, jednak co mi to da jak nowego nie

> założę .... nie wiem czy mogę na siłę zawiasy odgiąć i próbować go wyjąć, jednak boję się ze

> one się połamią, demontaż samego zawiasu do którego wchodzi trzpień schowka wygląda na

> integralny z resztą deski

Wyciagasz taki plastikowy bolec na dnie po prawej stronie schowka. Tylko najpierw musisz go przekrecic srubokretem, aby sie nie zapieral o taka swoja mala blokade. Wyciagasz go calego, a pozniej odginasz gorne blokady, aby schowek otworzyl sie szerzej i go wyjmujesz. Robilem u siebie to wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciagasz taki plastikowy bolec na dnie po prawej stronie schowka. Tylko najpierw musisz go

> przekrecic srubokretem, aby sie nie zapieral o taka swoja mala blokade. Wyciagasz go calego, a

> pozniej odginasz gorne blokady, aby schowek otworzyl sie szerzej i go wyjmujesz. Robilem u

> siebie to wiele razy.

uklon.gif dzisiaj się zabiorę do roboty 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciagasz taki plastikowy bolec na dnie po prawej stronie schowka. Tylko najpierw musisz go

> przekrecic srubokretem, aby sie nie zapieral o taka swoja mala blokade. Wyciagasz go calego, a

> pozniej odginasz gorne blokady, aby schowek otworzyl sie szerzej i go wyjmujesz. Robilem u

> siebie to wiele razy.

o które blokady CI dokładnie chodzi ???? bo ja tam nic takiego nie widziałem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o które blokady CI dokładnie chodzi ???? bo ja tam nic takiego nie widziałem

Ktore powoduje, ze schowek otwiera sie tylko do pewnego momentu. To takie wystajace kawalki plastiku, ktore trzeba odchylic.

Ewentualnie jutro zrobie fotki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o które blokady CI dokładnie chodzi ???? bo ja tam nic takiego nie widziałem

masz po prawej stronie w srodku schowka taki bolec , przekrecasz i wyciagasz , schowej sam wypada , ogolnie banal ok.gif chciałem dać fr ale nie mam moderatora na ten dzial grinser006.gif

dsc00849640x480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz po prawej stronie w srodku schowka taki bolec , przekrecasz i wyciagasz , schowej sam wypada ,

> ogolnie banal chciałem dać fr ale nie mam moderatora na ten dzial

ten bolec to wcześniej też sam wyciągałem... ale jakoś nie chciało to wypadać. może faktycznie są tam jeszcze jakieś zapadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten bolec to wcześniej też sam wyciągałem... ale jakoś nie chciało to wypadać. może faktycznie są

> tam jeszcze jakieś zapadki...

są zapadki co schowek sie opiera ,ale jak wyciągniesz bolec to tą stroną wyciągasz do siebie schowej , wtedy bolec wyjdzie z drugiej strony i zabierasz całego do siebie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są zapadki co schowek sie opiera ,ale jak wyciągniesz bolec to tą stroną wyciągasz do siebie

> schowej , wtedy bolec wyjdzie z drugiej strony i zabierasz całego do siebie

U mnie nie chcial wypasc po wyjeciu bolca. Musialem lekko odgiac blokady na zewnatrz bocznych scianek schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nie chcial wypasc po wyjeciu bolca. Musialem lekko odgiac blokady na zewnatrz bocznych

> scianek schowka.

mój szemrany jakiś grinser006.gif , wyszedł bez żadnych problemów , jednak po zmianie na inny schowek namotałem się z ustawieniem żeby się zaczepiało o ten hak u góry facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój szemrany jakiś , wyszedł bez żadnych problemów , jednak po zmianie na inny schowek namotałem

> się z ustawieniem żeby się zaczepiało o ten hak u góry

a nie wiesz może jak wygląda kwestia regulacji tego schowka... a mianowicie głębokości jego mocowania... itp. U mnie schowek znacznie odchyla się prawą stroną. Niby dzisiaj powalczyłem z trochę cięższymi narzędziami i zamyka się lepiej... ale to nadal nie to samo tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie wiesz może jak wygląda kwestia regulacji tego schowka... a mianowicie głębokości jego

> mocowania... itp. U mnie schowek znacznie odchyla się prawą stroną. Niby dzisiaj powalczyłem z

> trochę cięższymi narzędziami i zamyka się lepiej... ale to nadal nie to samo

a u mnie odwrotnie grinser006.gif

ogolnie regulacje masz tylko samego zaczepu zeby sie domykalo

pomysl inzyniera ktory robil ten schowek jest do bani .... prowizorka .... mogli wziasc pomysl z stilo , tam ladny jezyk jest ktory zatrzaskuje schowek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a u mnie odwrotnie

> ogolnie regulacje masz tylko samego zaczepu zeby sie domykalo

> pomysl inzyniera ktory robil ten schowek jest do bani .... prowizorka .... mogli wziasc pomysl z

> stilo , tam ladny jezyk jest ktory zatrzaskuje schowek

u mnie wczoraj doszło do tego, że rozebrałem cały zamek i okazało się, że blokował się ponieważ jeden element był ukruszony. Udało się to jakoś naprawić smile.gif i chyba jest ok smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie wczoraj doszło do tego, że rozebrałem cały zamek i okazało się, że blokował się ponieważ

> jeden element był ukruszony. Udało się to jakoś naprawić i chyba jest ok

mi się ukruszyło mocowanie klamki schowka ... plastik tragiczny no.gif

przy drugim sprezynka obrocila sie i blokowala mechanizm , na szczescie udalo się naprawić ... ehh kochany Fiat wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.