Skocz do zawartości

Takie coś....


czaki163

Rekomendowane odpowiedzi

> Dobra bra nie jest zła po 2 latach jazdy po naszych drogach tyle odprysków na masce że tylko do

> malowania sie nadaje a bra chroni tylko najgorzej ze włazi pod nia woda i piasek a to znowu

> rysa lakier ...

Jak pada deszcz bre należy zdjąć. Jak tego nie zrobisz to z czasem odparzysz lakier ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I co, jak się zacznie deszcz w czasie jazdy to z auta wysiadka i zdejmowanie?

haha nie no co Ty, tu nie chodzi o sam deszcz, tylko zeby po deszczu jak swieci slonce, woda ktora zebrala sie miedzy maska a bra mogla sobie spokojnie odparowac bo inaczej istnieje mozliwosc odparzenia lakieru( mojemu kumplowi sie to udalo w nexii jak jezdzil z bra pol roku bez jej zdejmowania zeby.GIF) a nie ze jak zacznie padac deszcz to cos sie z nia stanie rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po 2 latach jazdy po naszych drogach tyle odprysków na masce że tylko do malowania sie nadaje

a to ciekawe, ze na masce nie mam zadnych odprysków, za to na zderzaku mnóstwo, wiec moze na zderzak założe jakis stanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to ciekawe, ze na masce nie mam zadnych odprysków, za to na zderzaku mnóstwo, wiec moze na

> zderzak założe jakis stanik?

całośc obszyj w skóre, a na opony jakieś pokrowce bo guma się ściera i brudzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> całośc obszyj w skóre, a na opony jakieś pokrowce bo guma się ściera i brudzi

Najlepiej owiń całe auto folią strechową ok.gif Wiesz może się zakurzyć, srak może naptakać, podwozie zapaćkaj smarem żeby przypadkiem nie zardzewiało ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.