Skocz do zawartości

Takie coś....


czaki163

Rekomendowane odpowiedzi

> najlepiej to zdejmij bo to kupa

> a jesli juz chcesz zostawic, to zdejmij chociaz znaczek bo lipnie wygląda

Zobaczymy 270751858-jezyk.gif Jeśli zostanie to i tak będzie zakładana "od święta" 270751858-jezyk.gif Niestety użytkwoanie tego na co dzień jest trochę upierdliwe hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaaa.... To może jeszcze coś jeszcze założyć na zderzak i lampy?

Jak na prawdziwego (emeryta) posiadacza sieny koniecznie słomkowy kapelusz na tylną półkę, lpg i koniecznie, wygodną kanapę do mieszkania aby było przyjemniej spędzać wieczory przed tv oglądając wiadomości smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak na prawdziwego (emeryta) posiadacza sieny koniecznie słomkowy kapelusz na tylną półkę, lpg i

> koniecznie, wygodną kanapę do mieszkania aby było przyjemniej spędzać wieczory przed tv

> oglądając wiadomości

Początek masz już dobry. Zdaj jeszcze kiedyś relację, jak Ci idzie z tym co opisałeś powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Początek masz już dobry. Zdaj jeszcze kiedyś relację, jak Ci idzie z tym co opisałeś powyżej.

I tak nigdy nie osiągnę poziomu zdziadzienia niektórych użytkowników z tego kącika więc nawet nie będę próbował smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie pare miesiecy temu chodzila po glowie bra poki co odpuscilem ale poczekam z decyzja jak

> zrobisz lepsze foty no i znaczek zdejmij obowiazkowo

Postaram się do końca tygodnia a jak nie to na początku przyszłego ok.gif

> Proszę:

food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak nigdy nie osiągnę poziomu zdziadzienia niektórych użytkowników z tego kącika więc nawet nie

> będę próbował

no o co ci chodzi ?

LPG i codzienne zmeczenie to juz zdziadzieniem nazywasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , patrząc na trzeźwo na pewno była by inna decyzja smile.gifIdąc tą drogą będziesz musiał pić codziennie , żeby na auto popatrzeć.

Jak wpadłeś na taki pomysł aby zakupić brdę do Sieny ??? To zawsze i tylko będzie Siena , ani nie będzie jeździć szybciej , lepiej a tym bardziej lepiej wyglądać ??? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak , patrząc na trzeźwo na pewno była by inna decyzja Idąc tą drogą będziesz musiał pić

> codziennie , żeby na auto popatrzeć.

> Jak wpadłeś na taki pomysł aby zakupić brdę do Sieny ??? To zawsze i tylko będzie Siena , ani nie

> będzie jeździć szybciej , lepiej a tym bardziej lepiej wyglądać ???

Nie dostrzegasz w tym żartu? smirk.gif Czy po flaszce czy nie i tak by została bo mi się podoba 033102bebe_1_prv.gif Auto jest moje i dla mnie więc na pewno nie będę podejmował decyzji z grupą tetryków 270751858-jezyk.gif Po za tym Brda to taka rzeka facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak , patrząc na trzeźwo na pewno była by inna decyzja Idąc tą drogą będziesz musiał pić

> codziennie , żeby na auto popatrzeć.

> Jak wpadłeś na taki pomysł aby zakupić brdę do Sieny ??? To zawsze i tylko będzie Siena , ani nie

> będzie jeździć szybciej , lepiej a tym bardziej lepiej wyglądać ???

z takim podejsciem to faktycznie lepiej nic robic wpysk.gif dobrze ze nie wszyscy uzytkownicy wychodza z takiego zalozenia smile.gifa ty pokaz lepsze fotki jak sie to prezentuje busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z takim podejsciem to faktycznie lepiej nic robic dobrze ze nie wszyscy uzytkownicy wychodza z

> takiego zalozenia a ty pokaz lepsze fotki jak sie to prezentuje

20.GIF masz u mnie wielkiego brona ok.gif No dziś nie mialem kiedy sick.gif Ten tydzien bede siedział i nagrywał plyty z filmem z wesela i ze zdjeciami hmm.gif dzis kupilem 150 płyt ale i tak bede musiał do kupic bo tak coś czuje w moczu ze bedzie za mało pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po tej 1,5 flaszki czy litra bolsa stabilizacja obrazu mu się wyłączyła i fotek nie będzie przez

> pewien czas

Eeeee no tak zle to nie było grinser006.gif Nawet kaca nie miałemj w niedziele hehe.gif Dzis była sesja slubna grinser006.gif Już wiem jak sie czuja Sherpowie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak są gusta i guściki i o tym się nie rozmawia smile.gif

Ale wieś tańczy wieś śpiewa , takie auto jak Palio/Siena ma być sprawne i czyste bo to typowy dupowóz i możecie pisać co chcecie i nic tego faktu nie zmieni.Proszę mi się tu nie obrażać i nie fochować a uśmiechnąć tak jak ja się uśmiecham patrząc na Siene w kagańcu - a to groźna bestyja smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak są gusta i guściki i o tym się nie rozmawia

> Ale wieś tańczy wieś śpiewa , takie auto jak Palio/Siena ma być sprawne i czyste bo to typowy

> dupowóz i możecie pisać co chcecie i nic tego faktu nie zmieni.Proszę mi się tu nie obrażać i

> nie fochować a uśmiechnąć tak jak ja się uśmiecham patrząc na Siene w kagańcu - a to groźna

> bestyja

eeeee szkoda klawiatury 270751858-jezyk.gif Uważaj jak uważasz ale ja uważam inaczej 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auto jak Palio/Siena ma być sprawne i czyste bo to typowy

> dupowóz

tak mozna napisac o kazdym aucie zlosnik.gif czy to o sienie czy o golfie lub calibrze,po prostu nie lubisz sie "bawic w auto" albo jestes na to za stary zlosnik.gif ja wole modzic siene i miec jedno jedyne takie auto w polsce niz miec co drugiego tak samo pomodzonego golfa oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie auto jak Palio/Siena ma być sprawne i czyste bo to typowy

> tak mozna napisac o kazdym aucie czy to o sienie czy o golfie lub calibrze,po prostu nie lubisz

> sie "bawic w auto" albo jestes na to za stary ja wole modzic siene i miec jedno jedyne takie

> auto w polsce niz miec co drugiego tak samo pomodzonego golfa

golfa odwijanego z latarni hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak są gusta i guściki i o tym się nie rozmawia

> Ale wieś tańczy wieś śpiewa , takie auto jak Palio/Siena .....

kompletnie nie nadaje się do żadnego tuningu, bo można je tylko bardziej spier... (chociaż patrząc na ten wynalazek stylistyczny, sam już nie wiem, czy można popsuć coś bardziej) grinser006.gif

PS Dziad on board grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

> bre mam i ja wiem wiem brzydkie i w ogole ;d ale mi sie podoba i to bardzo i na bank zostanie

> hehe

Mi sie podoba ok.gif No ale zaraz przyjdą dziadki i zacznie sie marudzenie no.gif Za kilka dni tez zaprezentuje zdjecia kilku nowych taili do sieny food.gif

P.s. Chyba zamawiałeś bre od tej samej osoby co ja grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.