Skocz do zawartości

700 swap --> 1.2 16v p1


tomekziomek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Tomek.

Jestem z bielska

Swapuje silnik z cc 700 na 1.2 16v

potrzebuje info na temat łapek silnika oraz skrzyni.

Wiem że wszystko musi być z cc sportasia.

Ale nie wiem jaka łapę zastosować przy skrzyni u góry.

Nie którzy mówią że banana z sc ale wtedy silnik jest krzywo i nie obejdzie się bez ciecia i wiercenia.

Albo łapę z uchwytem do cc sportinga przykręcana w uchwyty z boku podłużnicy - ale tego nigdzie nie ma wszystkie złomy obdzwoniłem.

Proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, potrzebuje info na temat łapek silnika oraz skrzyni.

> Wiem że wszystko musi być z cc sportasia.

> Ale nie wiem jaka łapę zastosować przy skrzyni u góry.

> Nie którzy mówią że banana z sc ale wtedy silnik jest krzywo i nie obejdzie się bez ciecia i

> wiercenia.

> Albo łapę z uchwytem do cc sportinga przykręcana w uchwyty z boku podłużnicy - ale tego nigdzie nie

> ma wszystkie złomy obdzwoniłem.

> Proszę o info

Najpierw to się przedstaw 270751858-jezyk.gif A wszystkie informacje masz pod tym linkiem http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=277495152&an=0&page=0#Post277495152

Pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw to się przedstaw A wszystkie informacje masz pod tym linkiem

> http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=277495152&an=0&page=0#Post277495152

> Pozdrawiam

No tak ale dalej nie wiem jak ta łapa od css wygląda nigdy nie widziałem sportinga i dlatego.

Chciałbym prosić o fotkę tej łapy przedniej, gdzie ją kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak ale dalej nie wiem jak ta łapa od css wygląda nigdy nie widziałem sportinga i dlatego.

> Chciałbym prosić o fotkę tej łapy przedniej, gdzie ją kupić?

I zapewne sie nie dowiesz jak profilu nie uzupelnisz. Takie zasady - nie ma co dyskutowac, tylko sie dostosowac jesli chcesz byc akceptowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o zdjęcia tej łapki z uchwytem bo muszę wiedzieć czego na szrocie szukać.

ja zanabyłem coś takiego jak w załączniku i o ile się nie mylę to to jest to. (mocowane jest z boku do skrzyni i z boku do podłużnicy oraz jedną śrubą u góry - koło światła )

post-118053-1435250922454_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zanabyłem coś takiego jak w załączniku i o ile się nie mylę to to jest to. (mocowane jest z boku

> do skrzyni i z boku do podłużnicy oraz jedną śrubą u góry - koło światła )

Tak o to mu chodzi 270751858-jezyk.gif Kojot to jest ta lapa smile.gif na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie przykręca się od przodu skrzyni?

> http://lh3.ggpht.com/_SsDct14ADXw/Ssd_1DH7tzI/AAAAAAAAE0g/CoNFW1epdoQ/s912/20090918377.jpg

> ?

> Dzięki za pomoc

> a i mam pytanie czy podejdzie na dół skrzyni łapa z cc 900 czy musi być z 1.1

wszystkie łapy musza byc od cc/sc 1,1 z tym ze boczna skrzyni musi byc z ccsa, od innych silnikow pasuja tylko poduszki, ale to tez tylko z 900 tylna i boczna skrzyni, choc ta jest ciut inna. mowa o cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.