Skocz do zawartości

rajd warszawski


ksytek

Rekomendowane odpowiedzi

> a hahahahhahhahaahhaahh ty a hahahahhahhahahhhhhhahahahahah serwis !! a hahahhahhahaahahahahhah nie

> no jebłem

znaczy sie mam zawiesc samochod i posiedzec poopalać sie ot co zlosnik.gif to mozna powiedziec ze jako serwis robie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wam wpadne pokibicowac w niedziele...Olas, jesteś juz w Wawie?? Będziesz w czwartek w pracy czy

> jedziesz na zapoznanie??

jutro już jestem w robocie, ale jakieś spotkania mam, w czwartek raczej cały dzień tyram smile.gif

w piątek po południu wypad do Sierpca - swoją drogą szkoda, że bazę przeniesiono z Płocka - tam przynajmniej było gdzie się polansować hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki odcinek będziesz obstawiał? chciał bym pogadać

Wiesz co, nei wiem jeszcze, ale pewnie pierwszy niedzielny i 3ci niedzielny..i serwis..bo na 15 musze byc w pracy w Wawie..

Ewentualnie mozemy sie spotkać na ostatnim serwisie w sobote w Sierpcu.. tel masz jak cos, wiec dzwoń, to sie złapiemy...

Domyślam sie ze chłopaki pewnei koszyka mi nie wystrugali i temat umarł?? zlosnik.gif w sumie to juz zapomniałem o tym, ze ich męczyłem zeby mi go pospawali...ale była by okazja do odbioru..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jutro już jestem w robocie, ale jakieś spotkania mam, w czwartek raczej cały dzień tyram

> w piątek po południu wypad do Sierpca - swoją drogą szkoda, że bazę przeniesiono z Płocka - tam

> przynajmniej było gdzie się polansować

To w czwartek wpadne do Ciebie z trumienką...tak koło 12 mysle ze powinienem byc...

A co do przeniesienia bazy to moim zdaniem lepiej...bo zawsze w nocy z sob na nd tak sie zmęczyłem gdzies na tym deptaku, ze na rzęsach potem chodziłem w niedziele... palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co, nei wiem jeszcze, ale pewnie pierwszy niedzielny i 3ci niedzielny..i serwis..bo na 15

> musze byc w pracy w Wawie..

> Ewentualnie mozemy sie spotkać na ostatnim serwisie w sobote w Sierpcu.. tel masz jak cos, wiec

> dzwoń, to sie złapiemy...

> Domyślam sie ze chłopaki pewnei koszyka mi nie wystrugali i temat umarł?? w sumie to juz

> zapomniałem o tym, ze ich męczyłem zeby mi go pospawali...ale była by okazja do odbioru..:)

piątek jadę do sierpca na rozpoczęcie w sobotę nie wiem czy dam radę gdzieś się udać na odcinki, w niedziele będę na pewno bo to prawie u mnie jeżdżą (może pamiętasz jak kiedyś jechałeś sejem po rajdzie)

jak coś będę dzwonił lub zapraszam do mnie na 20.GIF

co do koszyka dowiedziałem się nie dawno że Ci nie zrobił

jutro dzwonię i Ci go załatwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piątek jadę do sierpca na rozpoczęcie w sobotę nie wiem czy dam radę gdzieś się udać na odcinki, w

> niedziele będę na pewno bo to prawie u mnie jeżdżą (może pamiętasz jak kiedyś jechałeś sejem

> po rajdzie)

> jak coś będę dzwonił lub zapraszam do mnie na

> co do koszyka dowiedziałem się nie dawno że Ci nie zrobił

> jutro dzwonię i Ci go załatwię

Mniej więcej pamietam, gdzie sie widzieliśmy..ale raczej mniej... zlosnik.gif ja nocuje chyba gdzies w Szczutowie czy jakoś tak.. choc to jeszcze nic pewnego..najwyzej sie zdzwonimy i gdzies po za rajdem sie spotkamy... 20.GIF

a co do koszyka to zobazymy, jak by sie udało to było by super..wtedy obowiązkowo 20.GIF trzeba by wypić.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mniej więcej pamietam, gdzie sie widzieliśmy..ale raczej mniej... ja nocuje chyba gdzies w

> Szczutowie czy jakoś tak.. choc to jeszcze nic pewnego..najwyzej sie zdzwonimy i gdzies po za

> rajdem sie spotkamy...

> a co do koszyka to zobazymy, jak by sie udało to było by super..wtedy obowiązkowo trzeba by

> wypić..

do szczutowa mam 10km wię dzwoń jak coś kom masz czy wysłać na priv

koszyk załatwiony jest i czeka zrobiony

jak uda mi się pojechać po niego to Ci przywiozę jeśli nie to poczta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do szczutowa mam 10km wię dzwoń jak coś kom masz czy wysłać na priv

> koszyk załatwiony jest i czeka zrobiony

> jak uda mi się pojechać po niego to Ci przywiozę jeśli nie to poczta

Zayebiście..dzięki bardzo.. 20.GIF tel mam, wiec jak cos to sie będziemy zdzwaniać..

Ja na 100% bede na ostatnim serwisie w sobotę...bo wczesniej nie dam rady...ale to gdzies moge podjechac...to pogadamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.