Skocz do zawartości

Patent na wzmacniacz pod siedzeniem...


bochen88

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś patent na umiejscowienie wzmacniacza pod fotelem pasażera na przykład. Nie mam zamiaru robić tyłu, zależy mi na samym przodzie i dlatego nie chce ciągnąć kabli do bagażnika.

Mile widziane fotki jakiś rozwiązań cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś specjalny patent potrzebny? Ja mam wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy, bo pod pasażerem siedzi komp samochodu, a kable idą pod osłoną tunelu, pamiętaj tylko żeby nie puszczać kabli głośnikowych po tej samej stronie tunelu co kable masy/prądu/wzb.

Nie wiem jaki tam masz prześwit pod siedzeniem i jak gruby masz wzmacniacz ale lepiej żeby to nie szło wszystko na wcisk.

Ja u siebie zasilanie pociągnąłem bezpośrednio z akumulatora a masę podłączyłem pod śrubę mocowania ręcznego, przy czym w komorze silnika dałem dodatkową masę bezpośrednio z aku do karoserii takim samym kablem(10mm OFC) jak i od wzmaka do wspomnianej śruby, bo fabryczna masa to kawałem prześniedziałego kabelka podłączony do zerdzewiałej śruby, jak nie masz dobrej masy to lepiej ciągnąć bezpośrednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło mi np. o jakieś zabezpieczenia przed wodą, bo zima się zbliża krokami wielkimi, czy jakieś

> obudowy macie czy cuś...

z tej strony nie myślałem o tym bo: dywaniki mam z wysokim "rantem", poza tym dywanik kierowcy nie sięga aż do wzmacniacza, a dywanik od pasażera końcem leży NA wzmacniaczu a nie wsunięty POD wzmacniacz, chyba że przewidujesz jakieś inne przecieki do kabiny - wtedy należy martwić się nie o wzmacniacz ale ogólnie o zgniliznę w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś jakiś patent na umiejscowienie wzmacniacza pod fotelem pasażera na przykład. Nie mam

> zamiaru robić tyłu, zależy mi na samym przodzie i dlatego nie chce ciągnąć kabli do bagażnika.

> Mile widziane fotki jakiś rozwiązań

napisz do jakiego to auta cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.