Skocz do zawartości

PPAiK Gumax Premio Rally Opoczno - kto jedzie/będzie??


dexter_900

Rekomendowane odpowiedzi

> Kto sie wybiera..??

> Bo wiem ze zgłosił sie Helfire, ja, wiem z przecieków ze Szymoon tez sie wybiera... ktos jesce

> będzie??

> Moze jakies pifko wypijemy po prologu z soboty na niedziele??

ja się może wybiorę na oglądare smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio więc my juz po KJS...

Rajdzik jak zwykle super, AKTomaszowski jak zwykle przygotował super imprezę, z fajną oprawą medialną i dającą namiastkę uczestniczenia w RPP..

Odcinki szybkie (dwa naprawdę bardzos zybkie, mało zakrętów, ale takie na odwagę) i dwa bardzo techniczne z elementami placyków (ale nic na siłę).. jedynie próba na Targowisku troche pokręcona, ale to pokazd dla kibiów, wiec zrozumiałe..

No i Prolog w centrum miasta suepr, prosta trasa, ale masa kibiców, cały czas jechało sie w szpalerze ludzi.. ogólenie super..

Co do naszej jzady to szkoda ze było tka mało zawodników, ale mimo wszystko udało nam sie zając 1 piejsce w klasie i 7 w klasyfikacji generalnej..jednak SC troche za mało koników ma i na szybkich próbach mocne auta nas niestety klepały..:/

Oczywiście nie obuyło sie bez przygód, na prologu chyba najbardziej rozbiliśmy jedną z szykan, co zaowocowało połamanym nadkolem, a drugiego dnia pod koniec drugiej petli na jednym z cięć troszkę za głęboko wsadziłem auto i zozerwaliśmy chłodnice, wiec 3cią petle pokonalismy z duszą na ramieniu dolewając przez 3 odcinki 6 litrów wody..ale autko dotrwało, silnik przeżył i sie nie zagotował..

Gratulację dla Helfie za wolę walki, bo na ostatniej próbie zgubił koło i pogiął troche blachy, jednak osiagnął metę po dłuższej reanimacji.. 20.GIF

Jak Koyot zgra onboardy to podlinkuję na youtube...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do naszej jzady to szkoda ze było tka mało zawodników, ale mimo wszystko udało nam sie zając 1

> piejsce w klasie i 7 w klasyfikacji generalnej

Czemu mnie to nie dziwi??... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Gratki wielkie Maciuś! Widzę, że było ciekawie.

BTW. Wiadomo coś z Radomiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.