Skocz do zawartości

klapa mk1 a światła mk2


iXman

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie, bo mnie coś męczy... mam pytanie dotyczące plastikowej klapy z mk1 a więc, czy można zastosować klapę z mk1 do mk2 ale zachowując światła z mk2? czy ktoś już tak kombinował? czy realne jest do zrobienia i czy dużo motki będzie, żeby dostosować klapę do świateł mk2? co myślicie? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba dosztukować nieco laminatu. A gdzieniegdzie poprzycinać. Inną sprawą jest łącznik instalacji

> wycieraczki i podgrzewania szyby. W MK2 jest poziomo. MK1 Pionowo. Jak się uprzesz to jest to

> wykonalne

no to łącznik instalki można faktycznie przełożyć ok.gif a teraz jeśli chodziłoby o babranie się z tym, to co polecasz - jakaś żywica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy nie będzie takiej sytuacji. że przy zamkniętej klapie światła będą wystawać na

> zewnątrz. Bo chyba klapa w mkI jest "cieńsza"

chyba czy na pewno, bo to jakby decyduje o wszystkim confused.gifcrazy.gif gdyż nie chcę mieć wybałuszonych gał tylnych oslabiony.gif

hmm.gif

a chciałbym jednak światła (klosze) mk2, bo som Uadniejsze z białym paskiem od UT skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda:

284164840-klapa.jpg

Jak widać bez przeróbek da się założyć i się raczej zamknie (choć to jest akurat "UT" Mk1 z lampami od Mk2 - z resztą to w ogóle jest jakaś masakra, bardzo zaniedbane UT bez turbosprężarki i masą druciarstwa, nie wiem czy jeszcze istnieje) grinser006.gif Jednak żeby to wyglądało to tak jak napisał Drupi musiałbyś sztukować klapę przy lampach i zmieniać ten łącznik od wycieraczek i ogrzewania tylnej szyby lub ten plastik, na którym jest druga część tego łącznika spineyes.gifgrinser006.gif Poza tym w UT Mk1 jest tylko jeden siłownik do podnoszenia klapy i jest inny niż w pozostałych Uniakach grinser006.gif Nie jestem też pewien, czy zamek nie jest inny, ale to już najmniejszy problem cfaniaczek.gif

post-129023-14352509651682_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to wygląda:

jak qpa sick.giffaint.gif

> Jak widać bez przeróbek da się założyć i się raczej zamknie (choć to jest akurat "UT" Mk1 z lampami

> od Mk2 - z resztą to w ogóle jest jakaś masakra, bardzo zaniedbane UT bez turbosprężarki i

> masą druciarstwa, nie wiem czy jeszcze istnieje) Jednak żeby to wyglądało to tak jak napisał

> Drupi musiałbyś sztukować klapę przy lampach i zmieniać ten łącznik od wycieraczek i

> ogrzewania tylnej szyby lub ten plastik, na którym jest druga część tego łącznika Poza tym w

> UT Mk1 jest tylko jeden siłownik do podnoszenia klapy i jest inny niż w pozostałych Uniakach

> Nie jestem też pewien, czy zamek nie jest inny, ale to już najmniejszy problem

reszta do tech-spot hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wrzuć klapę z mk1 + lampy z mk1 i będzie wypas

może i tak ale nie aż taki wypas jakbym dorwał tylne lampy z UT z paskiem a marzeniem jest mieć to i to na raz... smile.gif ale wiem, że tylko w erze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.